Fame MMA 19 ZA DARMO – Studio i pierwsze DWIE walki. Gdzie oglądać na żywo?

Opublikowane 2 września 2023, 18:50
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dziś o 19:30 rusza FAME MMA 19. Hitowa gala rozbudza emocje kibiców, którzy nie mogą doczekać się elektryzujących pojedynków, jak Szeliga vs Wrzosek. Gdzie oglądać FAME 19 za darmo? Organizacja udostępnia aż dwie darmowe walki za free! Sprawdźcie szczegóły poniżej.

-> Kliknij i oglądaj FAME MMA 19 na żywo!

Transmisja FAME 19 za darmo poszukiwana jest przez niemal wszystkich kibiców. Fame MMA wyszła na przeciw oczekiwaniom swoich fanów i w sobotę 2 września będą oni mogli obejrzeć początek gali całkowicie za free. Karta walk wydarzenia jest naprawdę kapitalna, a swoje starcia stoczą między innymi Piotr Szeliga, Marcin Wrzosek, Amadeusz „Ferrari”, czy Arkadiusz Tańcula. Dwóch ostatnich zakończy cały event, tocząc zacięty pojedynek i kończąc głośny konflikt.

Walki, które obejrzeć można w ramach Fame MMA 19 LIVE za darmo to:

 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński

Oglądaj Fame MMA 19 ZA DARMO

Krakowskie wydarzenie FAME MMA 19 przykuwa uwagę wielu tysięcy kibiców. Ci w oktagonie zobaczą zmagania sportowców, influencerów oraz gwiazd Internetu. Zestawieniem, które najbardziej elektryzuje publiczność jest oczywiście walka Szeliga vs Wrzosek. Na freak fightera spadła w ostatnim czasie ogromna fala hejtu po tym, jak związał się z żoną byłego trenera. Tauron Arena na pewno będzie głośno „buczała” na „Szeliego” i wspierała jego oponenta.

Marcin Wrzosek otwarcie przyznawał w wielu wywiadach, że nigdy wcześniej nie czuł takiego wsparcia od publiczności. Były mistrz KSW występował na wielu halach i w swoim CV wiele walk. Tym razem ma nadzieję na udany rewanż na Szelidze, który ich pierwsze spotkanie wygrał po kontuzji „Polish Zombie”.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Fame MMA 19 PPV: Gdzie i jak kupić?

Podobnie jak poprzednie gale, FAME MMA 19 będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 34,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 10 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 39,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do licznych ekskluzywnych materiałów.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 19

FAME 19 za darmo: transmisja

Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzać, by móc obejrzeć transmisję z otwarcia i dwie pierwsze walki FAME MMA 19 za darmo. Całą galę zobaczycie TUTAJ.

KARTA WALK FAME 19: Tańcula vs Ferrari

Walka wieczoru:

 • Arkadiusz Tańcula – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Co-main event 1:

 • Marcin „Xayoo” Majkut – Franciszek „Franio” Rusiecki – walka w K-1

Co-main event 2:

 • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – walka w K-1

Karta główna:

 • Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś – walka w boksie
 • Sebastian Fabijański – Filip „Filipek” Marcinek – walka w K-1
 • Piotr Tyburski – Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga – walka w K-1
 • Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

 • Klaudia „Sheya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak
 • Natan Marcoń – Mariusz „Hejter” Słoński – walka w K-1

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO