Wtorek, 16 Lipca, 2024

Fabijański zarobił szokujące pieniądze za 82 sekundy w klatce! Ujawniono jego gaże w FAME MMA!

Fot. FAME
Opublikowane 6 września 2023, 09:30
przez Przemek Krautz
0
13
2 komentarze

Sebastian Fabijański ma zarabiać ogromne pieniądze w federacji FAME MMA. Do sieci wypłynęły informacje o jego gażach za walki.

Fabijański w klatce spędził łącznie 82 sekundy. W debiucie został znokautowany przez rapera “Wac Toja” w zaledwie 35 sekund. W minioną sobotę zmierzył się “Filipkiem”, który potrzebował nieco więcej, gdyż 47 sekund, po czym aktor opuścił oktagon na noszach.

Szokujące zarobki Fabijańskiego

Dzień po FAME 19 w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim włodarz “Boxdel” nie ukrywał rozczarowania postawą zawodnika. Przyznał, że ma on naprawdę bardzo dobry kontrakt, a zapytany o konkretne kwoty, odpowiedział – Japi…lę, nie chcę nawet o tym mówić.

Dziennikarz stwierdził, że Fabijański zarabia nawet 10 tysięcy złotych za sekundę walki, a “Boxdel” odparł – No… Przy tym zostańmy – co wyraźnie sugerowała, że kwota ta może być większa.

Teraz portal “Pudelek” ujawnił, jak rzeczywiście mają wyglądać gaże Fabijańskiego. Według informatora jest to ponad 500 tysięcy złotych za każdy pojedynek. Oznacza to, że za 82 sekundy w klatce otrzymał co najmniej milion złotych, a czeka go jeszcze jedna walka.

– W kontrakcie, który Sebastian miał podpisać z federacją FAME, była mowa o trzech walkach. Wszystkich zaskoczyło więc, że Sebastian mówił po pierwszej przegranej, że nie wie, czy znów zawalczy. Prawda jest taka, że przed nim trzecie starcie w oktagonie, za które zgarnie, podobnie jak za każde poprzednie, ponad 500 tysięcy złotych.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
13
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
łaszczyk leszcz
łaszczyk leszcz
10 miesięcy temu

dzbany z was, w tym jeszcze jest konfa, face to face, ogolna promocja gali itd… dzbany z was

Kamil
Kamil
Reply to  łaszczyk leszcz
10 miesięcy temu

Nawet jak jest to co wymieniłeś to się nie przepracował

WIDEO