Kiedy pierwsza obrona pasa GROMDY? Don Diego zdradza plany na przyszłość!

Fot. GROMDA
Opublikowane 7 września 2023, 21:51
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jednym z gości podczas GROMDA 14 będzie mistrz organizacji, Mateusz Kubiszyn. Popularny „Don Diego” zdradził swoje ambitne plany na najbliższą przyszłość.

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 14 na żywo!

Kubiszyn związany jest z GROMDĄ od 2. edycji i jeszcze nie zaznał smaku porażki. Co więcej, przed kilkoma miesiącami spotkał się z Bartłomiejem Domalikiem i zwyciężył w starciu o pas mistrzowski organizacji walk na gołe pięści. Niewykluczone, że w piątek 8 września poznamy jego kolejnego oponenta!

Galę GROMDA 14 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Kliknij w baner i wybierz swój pakiet!

Obecnie „Don Diego” korzysta z zasłużonego wolnego. W rozmowie z kanałem Fansportu.pl nie ukrywał, że to pierwszy raz od dawna, gdy faktycznie w pełni korzysta z wakacji. Te jednak niebawem dobiegną końca, a mistrz GROMDY ujawnił plany na najbliższe miesiące:

– Teraz po GROMDZIE będę powoli wchodził w taki cykl przygotowawczy. Na pierwszy rzut chciałbym przygotować się i zdobyć tytuł mistrza Polski w boksie olimpijskim. Brąz mam, srebro mam, brakuje tylko złota. (…) Z tego co pamiętam, to jest 5-10 grudnia. I w sumie, gdyby to się dobrze potoczyło, to może później i w grudniu bym zawalczył na GROMDZIE? Idealne przygotowania pod jakąkolwiek walkę.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments