Środa, 17 Lipca, 2024

GROMDA 14. Vasyl dominuje w walce z Reksiem! Rywal nie wyszedł do drugiej rundy!

Opublikowane 8 września 2023, 22:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W kolejnym superfightcie GROMDA 14 zmierzyli się zwycięzcy poprzednich turniejów walk na gołe pięści. “Reksio” stanął oko w oko z Vasylem Halychem!

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz tutaj!

GROMDA na dobre zagościła w świadomości polskich fanów. Na GROMDA 14 wielkie emocje zapewnił nie tylko turniej, ale też niezwykle ekscytujące superfighty. “Goat” zmierzył się z Lukiem Atkinem, a “Scarface” z “Taeddym”. Oprócz tego “Reksio” stanął oko w oko z Vasylem Halychem.

Przemysław Rekowski po raz pierwszy stanął w charakterystycznym ringu na GROMDA 6, gdzie odpadł w półfinale turnieju. Kolejny raz wystąpił na gali z numerem 9 i tam rozbił każdego z oponentów, sięgając po ostateczny tryumf. W swoim ostatnim występie ciężko znokautował potężnego “Kofiego Kinga”.

Przeciwnikiem “Reksia” na GROMDA 14 był Vasyl Halych. Ukrainiec to jeden z najlepszych zawodników walk na gołe pięści w organizacji i zaliczył dotychczas tylko 2. porażki. Dziś wrócił po ostatniej, którą poniósł blisko rok temu z “Don Diego”.

GROMDA 14: Reksio vs Vasyl – RELACJA

RUNDA 1

Reksio szybko wycofał się do narożnika, Vasyl mocno napiera. Uchyla się przed ciosami Rekowski, Halych nie przestaje atakować, dokłada też lewe na wątrobę. Trafił mocnym prawym Vasyl, pojawia się krew na twarzy Reksia. Vasyl uruchomił się w ostatnich sekundach i posłał potężną furię ciosów na głowę i wątrobę!

Reksio doznał kontuzji i walka zostanie przerwana!

Wynik walki: Vasyl wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments