Czwartek, 18 Lipca, 2024

Pasut komentuje ostatnią porażkę: “Złamałem mu rękę twarzą. Kto wygrał?” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 września 2023, 12:07
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Robert Pasut przy okazji ostatnie wywiadu powrócił do swojej porażki, z której wyszedł ze zmasakrowaną twarzą, chociaż to jego rywal odniósł poważniejszą kontuzję.

“Sutonator” na ten moment ma na swoim koncie trzy pojedynki. W debiucie zmierzył się z “Japczanem”, którego pokonał przez TKO. Następnie stanął do walki z Jackiem Murańskim i co ciekawe, jako jedyny skończył go przed czasem, zasypując uderzeniami w drugiej rundzie.

Pasut żartuje z ostatniej porażki

Ostatnim razem zmierzył się z Dawidem Rzeźnikiem znanym jako “Dzinold”. Tym razem to rywal zmasakrował twarz Pasuta m.in. brutalnymi kolanami na głowę. Mimo to “Sutonator” zaskoczył wszystkich i walczył do samego końca, mimo ogromnych obrażeń.

Teraz przed nadchodzącym starciem z Filipem Zabielskim udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl i powrócił do ostatniej porażki. Zażartował nawet z tego, że swoją twarzą złamał rywalowi rękę:

– Gęba to nie boli. Bolą łapy, łokcie, a nie nos. Chciałem powiedzieć, że to on miał operację ręki. Ja tydzień po już byłem na treningu, a on do teraz nie trenuje. Złamałem mu rękę twarzą. Kto wygrał?

Przyznał również, że sam woli programy przed pojedynkami, niż samo starcie w klatce. Nie ukrywa, że w jego sytuacji nie jest zbyt przyjemne przyjmowanie ciosów. Jest jednak świadomy, że inaczej to wygląda w przypadku doświadczonych zawodników:

– Ja programy lubię bardziej niż walczenie. Walczenie chyba dla nikogo nie jest przyjemne. Może jak jesteś dobry i masz coś takiego: “Jestem pewien, że mu naje…”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO