Czwartek, 18 Lipca, 2024

Znamy szczegóły kontraktu nowego selekcjonera! Znalazł się specjalny zapis

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2023, 11:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Znamy szczegóły kontraktu nowego selekcjonera biało-czerwonych. Wiemy, do kiedy obowiązuje jego umowa i jakie musi spełnić warunki, żeby została przedłużona.

Już kilka godzin przed oficjalną konferencją PZPN Cezary Kulesza ogłosił nazwisko nowego selekcjonera. Fernando Santosa, który absolutnie zawiódł, zastąpił Michał Probierz, mimo że kibice liczyli na całkiem innego kandydata Marka Papszuna.

– Selekcjonerem reprezentacji Polski został Michał Probierz. To wybór najlepszy z możliwych. Życzę powodzenia nowemu trenerowi – przekazał w środę około godziny 8:00 prezes PZPN.

Dziennikarze szybko ujawnili, jak wyglądają szczegóły umowy z nowym selekcjonerem. Umowa będzie obowiązywać do końca lipca 2024 roku. Jasne jest więc, że najważniejszych celem Probierza będzie zapewnienie Polsce awansu na mistrzostwa Europy.

Sytuacja biało-czerwonych jest tragiczna i wszystko wskazuje na to, że ostatnią deską ratunku są baraże, które nadal trzeba wygrać. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie występy kadry, będzie to wyjątkowo trudne zadanie.

W kontrakcie znalazł się jednak specjalny zapis. Jeśli Probierz zapewni awans, jak informuje Dominik Wardzichowski z portalu sport.pl, będzie miał możliwość przedłużenia współpracy i pozostania na stanowisku selekcjonera biało-czerwonych.

Czy zgadzasz się z wyborem nowego selekcjonera?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments