Środa, 17 Lipca, 2024

Kłótnia Tańculi i Polaka na backstage’u! “Będziesz prany tymi łydkami…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 23 września 2023, 08:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula i Adrian Polański nie pałają do siebie sympatią, o czym mogliśmy się przekonać w ostatnim czasie. Po programie Face to Face przed kilkoma dniami doszło do kolejnej kłótni między zawodnikami.

FAME Friday Arena 2 obejrzysz wyłącznie w PPV

Po zaledwie kilku tygodniach przerwy Arkadiusz Tańcula na FAME Friday Arena 2 zaliczy kolejny, 11. już, pojedynek. Aktor i freak fighter ma dużą szansę na odniesienie kolejnej wygranej. Jego przeciwnikiem będzie dawno niewidziany w klatce Adrian Polański. Popularny “Polak”, czy też Rusek, jak nazywał go rywal, ostatnią walkę stoczył w listopadzie ubiegłego roku.

Między panami panuje wzajemna niechęć, co można było zobaczyć w wywiadach i na programach z ich udziałem. Nie inaczej było na mającym niedawno miejsce programie Face to Face… oraz po nim.

Podczas wywiadu Arka z kanałem Fansportu.pl “Polak” w pewnym momencie przeszedł przez kamerą, co nie wywołało większej reakcji. Później jednak zza obrazu słychać było śmiech Adrian, co już “uruchomiło” Tańculę. Całą sytuację obejrzeć możecie poniżej.

Kto wygra walkę Tańcula vs Polak?

Loading ... Loading ...

Zobacz inne wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO