Tańcula wspomina walkę z Ferrarim: „To była walka o honor. Gdyby odbywała się dzień wcześniej, to…” [WIDEO]

fot. Fame MMA | YouTube
Opublikowane 23 września 2023, 08:05
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Jeden komentarz

Arkadiusz Tańcula po programie Face to Face przed FAME Friday Arena 2 odniósł się do ostatniej walki z „Ferrarim”. Freak fighter wypowiedział się na temat tego, czym było dla niego zwycięstwo.

FAME Friday Arena 2 – kup PPV tutaj

Tańcula zaliczy szybki powrót do klatki. Zaledwie kilka tygodni po ostatniej gali Fame MMA Arek stoczy pojedynek z Adrianem Polańskim, o którym nie ma najlepszego zdania. Zdaniem ekspertów freak fightera czeka kolejna wygrana i poprawienie rekordu, w którym na chwilę obecną znajduje się aż 8 zwycięstw.

Przed pojedynkiem z „Ferrarim” padło wiele mocnych słów i oskarżeń oraz wylało się sporo brudu z życia prywatnego. Samo starcie nie zachwyciło, z czego Arkadiusz Tańcula doskonale zdaje sobie sprawę. W rozmowie z kanałem Fansportu.pl podkreślił jednak, że dużo pracy kosztowało go samo wyjście do oktagonu.

– Że ja w ogóle do tej walki wyszedłem, to była zasługa moich przyjaciół, psychologa i hipnotyzera, że mnie wyłączył z tej sytuacji. Zresztą, wszyscy to widzieli dzień wcześniej na face to face. Jakby ta walka była wtedy, to bym miał: dobra, w…dol mi, … mam. Musiałem zmienić nastawienie. Klatka się zamyka, zamykają się problemy. Nie ma prywaty, jesteśmy tylko my, ale tę walkę muszę wygrać – to walka o honor. Liczył się finalny efekt – powiedział Arek, kierując też kilka słów do kibiców i oceniając zagrożenie, jakie sprawiał mu „Ferrari”. Pełna wypowiedź dostępna po kliknięciu w odtwarzacz.

Całą rozmowę z Arkiem Tańculą obejrzysz -> TUTAJ.

Kto wygra walkę Tańcula vs Polak?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Ważenie FAME Friday Arena 2 – wyniki i media trening NA ŻYWO! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] już 2. starcie w tym miesiącu i wszyscy wierzą, że pójdzie mu lepiej niż ostatnio. Arek przeprosił za walkę z Ferrarim, a tym razem będzie chciał zrehabilitować się […]

WIDEO