Arek Tańcula chciał wręczyć Jóźwiakowi… „Duszę Wojownika”. Dymy na konferencji FAME! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 26 września 2023, 08:10
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Na konferencji prasowej przed FAME Friday Arena 2 doszło do konfrontacji Arkadiusza Tańculi i Pawła Jóźwiaka.

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 29 września w Szczecinie. Bilety na wydarzenie w Netto Arenie wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie, gdyż kibice wszystkie wejściówki wykupili w niecałe 24 godziny. Emocje w najbliższy piątek zapewni aż 11 pojedynków.

W walce wieczoru Michał „Boxdel” Baron zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w K-1, a wcześniej między innymi w starciu byłych bliskich przyjaciół zmierzą się Alan Kwieciński i Dominik Zadora. Do akcji szybko wraca też Arkadiusz Tańcula, który podejmie Adriana Polańskiego.

Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw dawno już mówił, że jego celem i marzeniem jest występ w KSW. Swego czasu mówił też, że miał ofertę z FEN, co Paweł Jóźwiak prostował mówiąc w wywiadach, że nic takiego nie miało miejsca. Na konferencji przed FAME Friday Arena 2 prezes sportowej organizacji rzucił, że faktycznie do Tańculi miała pójść propozycja… pracy w cateringu.

Tańcula chciał wręczyć Jóźwiakowi prezent

Panowie wymienili się uszczypliwościami, a Jóźwiak wytknął Arkowi, że ten twierdził, że Paweł nie ma duszy wojownika. Freak fighter odpowiedział próbując wręczyć prezent w postaci gry Prince of Persia: Dusza Wojownika. Nie skończyło się to jednak zbyt miło…

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO