Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tomasz Adamek w FAME MMA! Wiemy, w jakiej formule będzie walczył!

Fot. FAME
Opublikowane 29 września 2023, 20:27
przez Przemek Krautz
4
7
2 komentarze

Potwierdziły się ostatnie doniesienia! FAME MMA doprowadziło do szokującego transferu i podpisało kontrakt z byłym mistrzem świata Tomaszem Adamkiem.

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o tym, że “Góral”, który jest jednym z najlepszych pięściarzy w historii Polski, może dołączyć do jednej z federacji freakowych. Wszystko wskazywało na to, że najbliżej mu właśnie do FAME, z którym dobre relacje ma reprezentujący go Mateusz Borek.

Podczas gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie na samym początku wydarzenia włodarze potwierdzili hitowy transfer. Do klatki wszedł sam Tomasz Adamek, który potwierdził, że w przyszłym roku stoczy aż dwa pojedynki! Nie wykluczone, że jednym z nich będzie bokserskie starcie z legendą KSW Mamedem Khalidovem.

Poniżej znajdziesz pierwsze słowa Adamka po dołączeniu do FAME MMA, który zapowiedział, że będzie walczył wyłącznie w boksie:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
7
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Borek ujawnił informacje o kontrakcie Adamka z FAME! „Piłka jest po stronie federacji” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] klatki wyszli pierwsi z bohaterów FAME Friday Arena 2, pojawił się w niej Tomasz Adamek, który został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji. W negocjacjach pomagał mu oczywiście doskonale znający się z właścicielami Fame MMA Mateusz […]

trackback
Michalczewski krytycznie o Adamku! Mocno skomentował jego dołączenie do FAME MMA – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] natychmiast wymieniono Tomasza Adamka. Faktycznie temat był na rzeczy, lecz „Góral” został ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA. 46-latek zaznaczył, że nie będzie toczył walk freakowych, a bokserskie. Pojedynek z Mamedem […]

WIDEO