Czwartek, 18 Lipca, 2024

Grabowski krytycznie o potencjalnym starciu Adamka z Mamedem: “Wiadomo, co robią pieniądze”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2023, 15:05
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie pojedynku, o którym bardzo głośno zrobiło się w ostatnich tygodniach. Szef GROMDY krytycznie podchodzi do takiego zestawienia.

Mamed Khalidov mocno zaskoczył kibiców, publikując na social mediach informację, że chciałby spróbować swoich sił w formule bokserskiej. Głos zabrał szef KSW Martin Lewandowski, który potwierdził, że żadne kontrakty nie stoją na przeszkodzie i taka walka może odbyć się w innej federacji.

Grabowski o walce Adamka z Mamedem

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niedługo później do sieci trafiła wiadomość, że rywalem Mameda ma być były mistrz świata Tomasz Adamek. Sam pięściarz potwierdził, że w jego imieniu rozmowy prowadzi Mateusz Borek i jest otwarty na stoczenie pojedynku z legendą MMA.

O takie starcie zapytany został Mariusz Grabowski, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. Jego zdaniem nie ma no większego sensu, gdyż nie pomoże w żaden sposób polskiemu boksowi. Zaznaczył też, że jedynie zarobią na nim zawodnicy oraz sama federacja, ale poza tym takie zestawienie niczego nie wnosi.

– Nie oszukamy tego, że walką Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem odbudujemy polski boks. To tak, jakbyś powiedział, że odbudowałeś boks walką Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim. Co to wniosło? Nic. Kolejny zawodnik Artur Szpilka poszedł do MMA i tym boksu nie podnieśliśmy. Tą walką też nie podniesiemy. Biznes dla federacji to tak. (…) Takie rozdrabnianie się niczemu nie służy, ale wiadomo, co robią pieniądze. W przypadku Tomka i Mameda pewnie pojawią się ogromne pieniądze.

Całą rozmowę z Mariuszem Grabowskim obejrzysz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments