Niedziela, 14 Lipca, 2024

Szokujący żart Paramaxila nie mógł się skończyć inaczej. FAME wyrzuciło zawodnika!

Opublikowane 6 października 2023, 08:47
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Fame MMA jasno pokazuje, że nie będzie tolerować bezmyślnych żartów z poważnych tematów. Wczoraj za taki wybryk z organizacją pożegnał się “Paramaxil”.

Od kilku dni w Internecie (i nie tylko!) huczy z powodu materiału “Pandora Gate” opublikowanego przez Sylwestra Wardęgę. Youtuber ujawnił szokujące fakty na temat Stuarta Bartona, znanego w Internecie jako “Stuu”. Wśród m. in. screenów otrzymanych od ofiar dowiedzieliśmy się, że spotykał się przynajmniej z jedną nieletnią dziewczynką. Co gorsza, o wszystkim mieli wiedzieć inni.

W sprawę zamieszani bowiem zostali między innymi Agata “Fagata” Fąk, czy Marcin Dubiel, którzy mieli kryć Stuarta. Inną takową postacią był Michał “Boxdel” Baron, a wszyscy wyżej wymienieni zostali zbanowani przez FAME. Nie trzeba jednak było być zamieszanym w całą aferę, by pożegnać się z federacją.

Paramaxil wyrzucony z Fame MMA!

Fame MMA rozstało się bowiem z “Paramaxilem”. Jakub Frączek, który kryje się pod tym pseudonimem, zaledwie kilka godzin po publikacji “Pandora Gate” zamieścił w sieci obrzydliwe wpisy na portalu X (dawniej Twitter) sugerując, że każdy choć raz chciał doprowadzić do stosunku z małoletnią.

Posty “Paramaxila” zniknęły już w sieci, a sam freak fighter zaznaczał iż wszystko było żartem. Reakcja organizacji była jednak bardzo szybka i FAME zebrało za nią duży poklask w Internecie.

– Od kilku dni jesteśmy świadkami największej internetowej afery w Polsce. Ta sprawa dotyka wiele osób i wiąże się z cierpieniem młodych dziewczyn i ich najbliższych. Obracanie spraw tak poważnych jak pedofilia w tani, niesmaczny żart, jest nie do zaakceptowania. W trybie natychmiastowym Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara poinformowali Kubę „Paramaxila” Frączka o rozwiązaniu kontraktu. Właściciele marki FAME nie chcą współpracować z takimi osobami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO