Mołdawia prowadzi w meczu z Polską! Jest nagranie z bramki Nicolaescu [WIDEO]

Opublikowane 15 października 2023, 21:21
przez Przemek Krautz
1
4
Jeden komentarz

Właśnie trwa kolejny mecz w ramach eliminacji do Euro 2024. Na Stadionie Narodowym Polska po raz drugi mierzy się z Mołdawią.

Po tragicznych wynikach Fernando Santosa Portugalczyk został zwolniony, a jego miejsce zastąpił Michał Probierz. Nowy selekcjoner w debiucie zwyciężył 2:0 z Wyspami Owczymi. Teraz jednak przyszedł czas na trudniejsze wyzwanie, czyli starcie z Mołdawią.

W pierwszym meczu w Kiszyniowie biało-czerwoni przegrali 3:2, mimo że po pierwszej połowie prowadzili dwoma bramkami. Tym razem nie ma mowy o porażce, jeśli Polacy chcą awansować bezpośrednio z grupy. W innym wypadku pozostają nam jedynie baraże.

Niestety w 25′ minucie pierwszą bramkę meczu strzelił Ion Nicolaescu, dzięki któremu Mołdawia wyszła na prowadzenie. Gola strzelonego po rzucie rożnym znajdziesz poniżej: