Czwartek, 18 Lipca, 2024

Rysiewski odpowiedział na słowa Jóźwiaka! “Mistrz FEN niszczy swoją karierę w KSW…?” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 19 października 2023, 11:10
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Prezes FEN wbił niedawno mocną szpilkę w zawodników organizacji KSW. Na jego wypowiedź zareagował dyrektor sportowy organizacji, Wojsław Rysiewski.

Odbierz 2222 zł na start i obstawiaj gale KSW w ETOTO!

W ostatnich dniach doszło do kilku naprawdę ciekawych transferów w wykonaniu największej polskiej organizacji MMA. Do KSW po długich negocjacjach trafił Marcin Held, a z konkurencji przeszli Marcin Wójcik, czy Łukasz “Harry” Charzewski. Wcześniej zaś potwierdzono m. in. angaż innego byłego fightera FEN, Piotra Kuberskiego.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Zwłaszcza te najnowsze zmiany nie spodobały się Pawłowi Jóźwiakowi. Prezes Fight Exclusive Night w wywiadzie po ostatniej gali uderzył w zawodników walczących w KSW twierdząc, że ci idą tam “odcinać kupony”. FEN, jego zdaniem, jest bowiem trampoliną do sportowego świata.

Słowa te w rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV skomentował Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy KSW w bardzo polityczny poprawnie, acz dobitny, sposób zripostował Jóźwiaka:

Przedstawianie przez prezesa sprawy tak, że “pójście do KSW jest niszczeniem kariery”, że zawodnicy będą u nas walczyć do us…nej śmierci – uważam, że jest pójściem o kilka kroków za daleko. Czy Marcin Held też niszczy swoją karierę debiutując w KSW po walkach w największych organizacjach na świecie? Piotr Kuberski, mistrz FEN, niszczy swoją karierę…?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO