Czwartek, 18 Lipca, 2024

Norman Parke wraca do FAME!? Chce walczyć z Michałem Pasternakiem: “Pokonam tego brzydkiego wampira”

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 27 października 2023, 08:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Według ostatnich doniesień Norman Parke powraca do organizacji FAME MMA. Nie wykluczone, że w kolejnym pojedynku zmierzy się z Michałem Pasternakiem.

“Stormin” zaczynał swoją freakową przygodę właśnie od federacji FAME MMA, dla której stoczył cztery pojedynki. Następnie dołączył do Prime Show MMA i od lipca 2022 roku nie zawalczył więcej w Polsce. Jak wiadomo, rozstał się z organizacjami w kontrowersyjnych okolicznościach.

Parke wraca do FAME MMA

Zarówno FAME MMA, jak i Prime wydało w jego sprawie oświadczenia, zgodnie z którymi miał zostać pociągnięty do odpowiedzialności za złamanie zapisów kontraktu, czy też zakończono z nim współpracę.

Od kilku tygodni zapowiada jednak powrót do Polski. Na swoich social mediach regularnie ogłasza swoją kolejną walkę i jak zdradził “Szalony Reporter”, ma ona odbyć się w FAME MMA już na następnej gali:

A na kolejnej gali Fame MMA – Norman „nigdy u nas nie zawalczy, bo nas oszukał” Parke – przekazał na Twitterze freak fighter.

Prawdopodobnie jest duża szansa na starcie z Michałem Pasternakiem. O takim zestawieniu mówiło się już wiele miesięcy temu, a teraz, kiedy “Wampir” przeszedł do FAME MMA, w końcu można zorganizować jego pojedynek ze “Storminem”.

Dodatkowo opublikował właśnie na swoich social mediach zdjęcie Pasternaka, przy którym napisał – Kiedy nadejdzie czas, pokonam tego brzydkiego wampira.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO