Czwartek, 18 Lipca, 2024

Lech Poznań zapowiada surowe konsekwencje! Wydano oświadczenie po aferze alkoholowej kadry U-17

fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2023, 12:49
przez Jakub Hryniewicz
2
1
Brak komentarzy

Jak podały dziś polskie portale piłkarskie, wokół polskiej kadru U-17 wybuchła niemała afera. Zamieszani w nią piłkarze opuścili już zgrupowanie, a oficjalny komunikat wydał klub dwóch z nich – Lech Poznań.

Młodzieżowa reprezentacja Polski przygotowuje się do mistrzostw świata, które odbędą się niebawem w Indonezji. Radzić sobie będzie jednak musiała bez czterech piłkarzy, którzy zostali przyłapani przez selekcjonera na piciu alkoholu.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gracze, wobec których selekcjoner Marcin Włodarski wyciągnął konsekwencje to Oskar Tomczyk, Filip Wolski z Lecha Poznań, Filip Rózga z Cracovii i Jan Łabędzki grający na co dzień w ŁKS-ie Łódź. Zawodników niezwłocznie wykluczono z kadry, o czym poinformował już w oficjalnym komunikacie Polski Związek Piłki Nożnej.

Nie są to jedyne konsekwencje, jakie czekają piłkarzy z poznańskiej drużyny. Na stronie Kolejorza pojawił się specjalny komunikat, w którym natychmiastowo zapowiedziano działanie, gdy tylko Wolski i Tomczyk wrócą do kraju.

W Lechu Poznań absolutnie nie ma zgody na zachowania niegodne reprezentanta kraju i zawodnika Kolejorza. Nie takie są nasze wartości klubowe. W naszej Akademii, która uchodzi za wzorową w tej części Europy, staramy się nie tylko wychowywać świetnych piłkarzy, którzy później debiutują w dorosłej reprezentacji Polski, ale również dobrych ludzi. Dlatego z całą stanowczością potępiamy niesportowe zachowanie, jakie było udziałem dwóch naszych piłkarzy. Czekamy na powrót tych graczy do Polski, ale już dziś zapowiadamy wyciągnięcie wobec nich surowych konsekwencji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments