Niedziela, 14 Lipca, 2024

Sulęcki nie zgadza się z Mariuszem Grabowskim. “Policzek dla boksu to będzie, jeżeli Adamek…” [WIDEO]

Opublikowane 6 listopada 2023, 20:30
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Maciej Sulęcki wypowiedział się na temat angażu Tomasza Adamka w FAME MMA. Nowy zawodnik organizacji nie zgadza się ze słowami Mariusza Grabowskiego.

Przed kilkoma tygodniami światem polskiego sportu wstrząsnęła hitowa wiadomość. Tomasz Adamek podpisał kontrakt z Fame MMA, gdzie zadebiutuje już w przyszłym roku. Popularny “Góral” będzie toczył swoje pojedynki w formule bokserskiej.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Ta wiadomość nie przypadła do gustu Mariuszowi Grabowskiemu. Szef grupy Tymex i federacji walk na gołe pięści GROMDA nazwał taki ruch policzkiem dla polskiego boksu.

Popularny “Striczu” sam niebawem zadebiutuje w Fame MMA, gdzie dojdzie do jego stójkowej batalii z Normanem Parke. Były międzynarodowy mistrz wagi średniej WBO stwierdził, że obecność Tomasza Adamka w organizacji nie jest niczym złym. Co innego, jeśli ten miałby przegrać z jakimś freak fighterem.

Nie do końca Mariusz ma rację. Dlaczego policzek dla polskiego boksu? Policzek dla polskiego boksu to będzie, jeżeli Tomek Adamek wejdzie do świata freak fightów, stoczy walkę we freak fightach w boskie i przegra z jakimś youtuberem, czy amatorskim zawodnikiem. Wtedy to będzie policzek dla polskiego i ogólnie dla boksu. Dwukrotny mistrz świata nagle przegrywa walkę z jakimś zawodnikiem, który trenuje sobie półprofesjonalnie, albo w ogóle z doskoku? Nie wierzę, żeby tak było, ale wtedy to będzie policzek.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO