Greg odpowiedział Glebie: „Pierwszy dzień w tym świecie i już strzelają do mnie…”

fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 7 listopada 2023, 10:43
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Jeden komentarz

„Greg” odpowiedział „Glebie”. Jeden z najnowszych zawodników FAME MMA skomentował słowa fightera KSW.

O ile nazwisko Grzegorz Gancewski niewiele może mówić kibicom freak fightów, o tyle słysząc „Greg” doskonale wiedzą o kogo chodzi. Popularny użytkownik Twittera (X’a) od dawna znany jest w społeczności ze swoich błyskotliwych komentarzy. Jego głos możecie też usłyszeć w programie Tweet Talk na kanale Fansportu TV.

Sprawdź kurs w SUPERBET – 300 zł za gola!

Postaw 2 zł na dowolny zakład. Jeśli Legia strzeli gola - zgarniasz 300 zł! Proste? Tylko dla nowych użytkowników! Rejestracja zajmuje 30 sekund
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Greg” jest też jednym z debiutantów na ogłoszonej wczoraj karcie walk FAME: REBORN. Ta wywołała sporo szumu, gdyż do organizacji powraca między innymi Norman Parke, a w main evencie Sebastian Fabijański zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Debiutujący Grzegorze tymczasem spotka się w MMA z byłym mistrzem organizacji, Adrianem Polańskim.

Zestawienie „Grega” z „Polakiem” nie przypadło do gustu Patrykowi Tołkaczewskiemu. Popularny „Gleba” w mocnych słowach skomentował angaż Gancewskiego w FAME. Ten postanowił odpowiedzieć fighterowi KSW w swoim ulubionym medium. Wyjaśnił przy tym, jak doszło do jego dołączenia do największej freakowej organizacji.

No niestety, pierwszy dzień w tym świecie i już strzelają do mnie. Na szczęście niecelnie… Angaż dostałem wcześniej, na walkę z zupełnie kimś innym. Tamten wypadł, dali Polaka. Traf chciał, że akurat jeden z tych za którymi nie przepadałem i otwarcie pisałem to.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
???
???
1 miesiąc temu

Od kiedy ktoś kto nie potrafi składnie zbudować zdania staje się szanującym opinionistą na Twitterze?

WIDEO