Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Bungee w walce 2vs2 na FAME? Bandura zdradził warunki! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2023, 09:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wejście duetu Bungee, czyli „Bandury” oraz „Dżinolda”, do Fame MMA natychmiast rozpaliło nadzieje kibiców na walkę 2 vs 2 z udziałem swoich ulubieńców. Pierwszy z freak fighterów odniósł się do tego tematu w najnowszym wywiadzie.

Pojedynki drużynowe na galach FAME MMA są rzadkością, ale przez to gdy do nich dochodzi, wzbudzają ogromne zainteresowanie. W świecie freak fightów jest wiele ciekawych duetów, jak bracia Tyburscy (którzy zwyciężyli pierwszą walkę 2 vs 2), bracia Simao, czy „Bungee”.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Członkiem tego ostatniego jest „Bandura”, który już wkrótce na FAME: Reborn zmierzy się w boksie z Piotrem Szeligą. Dla Bandurskiego będzie to drugi pojedynek w organizacji i póki co nie zanosi się, by miał być ostatnim. Inaczej sprawa wygląda w przypadku jego kolegi.

Dawid Rzeźnik wygrał dwie walki przez decyzje, ale póki co zakończył przygodę z freak fightami. W rozmowie z kanałem Fansportu TV „Bandura” został zapytany o pomysł walki 2 vs 2 z udziałem duetu „Bungee” i przyznał, że do takiego pojedynku mogłoby na pewno dojść na Stadionie Narodowym.

Było to w planach. „Dżinold” powiedział oficjalnie, że on teraz nie chce walczyć, więc… ja chciałbym, żeby taka walka była. Ale powiedzieliśmy sobie, że może uda mi się namówić „Dżinolda” tylko i wyłącznie, jeżeli będzie to Stadion Narodowy. Chciałbym tam zawalczyć, to takie małe marzenie każdego chłopaka. Jeżeli FAME będzie chciał taką galę zorganizować, to zrobię wszystko, żeby go namówić. Dwa na dwa, Narodowym, na sektorze nie tysiąc, a dziesięć tysięcy naszych kibiców.

Zobacz też inne wywiady przed FAME: Reborn.

Kto wygra walkę "Bandura" vs Szeliga?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO