Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Szeliga zaliczy kolejną porażkę? Bandura szczerze o walkach rywala [WIDEO]

Fot. FAME MMA/YouTube
Opublikowane 28 listopada 2023, 09:01
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na gali FAME: Reborn drugą walkę we freak fightach stoczy „Bandura”. Tym razem ponownie wystąpi w boksie, a jego rywalem będzie Piotr Szeliga. Bandurski przyznaje, że nie dziwi go fakt, iż jest faworytem w tym starciu.

Członek popularnego duetu Bungee zadebiutował ponad rok temu pokonując przez decyzję Alana Kwiecińskiego. „Bandura” zaprezentował się z naprawdę niezłej strony posyłając m. in. bardziej doświadczonego rywala na deski.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na kolejny występ przyszło trochę zaczekać. Patryk Bandurski wraca na FAME: Reborn i ponownie zawalczy w boksie. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga, który ma za sobą łącznie 8 walk, z czego większość stoczył w Fame MMA.

Ostatnie 5 pojedynków „Szeliego” to jednak tylko 2. wygrane, z czego jedną odniósł w wyniku kontuzji Marcina Wrzoska. Freak fighter mierzył się właśnie głównie z zawodnikami o zawodowej przeszłości, jak „Polish Zombie”, Michał Pasternak, czy Norman Parke. „Bandury” tylko początkowo zdziwił się kursami na pojedynek, w których jest faworytem.

– „Szeli” swoją ostatnią walkę wygrał z „Arabem”. Nie liczę tej z Wrzoskiem. Tak, miał trudnych przeciwników, ale ostatnią walkę wygrał z „Arabem”. Wiadomo, ogromny szacunek dla Piotrka, że walczy z takimi zawodnikami. Tylko sztuką jest zawalczyć pełen dystans z zawodowcem. Wyjść po kasę i przegrać możesz zawsze. „Szeliego” walki z zawodowcami kończyły się w 1-2. rundzie, z „Arabem” też przegrywał. Usadził go, ale on sobie z nim radził. Szacun, że wychodzi do zawodowców, ale nie dziwi mnie, że jestem faworytem.

Zobacz też inne wywiady przed FAME: Reborn.

Kto wygra walkę "Bandura" vs Szeliga?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO