Wtorek, 27 Lutego, 2024

Krzysztof Ryta wbija szpilkę w Zadorę i Alana! Mocne słowa pod adresem „Japońskiego Drwala” [WIDEO]

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 3 grudnia 2023, 15:41
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

W studio FANSPORTU TV gościł Krzysztof Ryta, który zabrał głos m.in. w sprawie freak fightów czy ostatniej gali GROMDA 15.

Ryta to zawodnik, który bił się m.in. w boksie czy na gołe pieści. W GROMDZIE występował pod pseudonimem „Żołnierz” i zwyciężył 3 z 5 walk. W ostatnim czasie kibice coraz częściej zaczęli pytać o Rytę ze względu na jego treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów oraz to, że trenuje Jacka Murańskiego.

W ostatnim wywiadzie nie szczędził ostrych pod adresem Dominika Zadory. Wbił także szpilkę w Alana Kwiecińskiego. Dodatkowo skomentował sytuację „Boxdela”, który jest zamieszany w głośną aferę Pandora Gate. Co ciekawe, stwierdził, że jego zdaniem włodarz FAME MMA jest w całej sprawie pokrzywdzony.

– To jest moim zdaniem totalne dno. Po prostu zacząłem być bardziej agresywny, jeśli chodzi o mój stosunek do niego. Wytłumaczyłem, dlaczego mówię do niego prostytutka. On jest mocny w grupach, a jak ty na niego jedziesz, to się zamyka w sobie. Tak samo w walkach – W taki sposób wypowiedział się na temat Zadory.

Całą rozmowę znajdziesz – Tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO