Piątek, 19 Lipca, 2024

Krzysztof Ryta mocno o osobach krytykujących Natana! “Trzeba mieć bardzo niskie IQ” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 4 grudnia 2023, 11:48
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Znany między innymi z GROMDY Krzysztof “Żołnierz” Ryta nie ukrywa, że bawi go kreacja Natana Marconia.

Młody freak fighter ma za sobą 3 walki, w których nie wypadł najlepiej. Przegrywał z „Wiejskim Koksem” i „Daro Lwem”, ale ostatnio udało mu się pokonać „Hejtera”. Marcoń robi wokół swojej osoby sporo szumu, mówiąc m. in. o walce w organizacji UFC, znajomości z Mikiem Tysonem, czy ostatnio też z Conorem McGregorem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan nie boi się też wyzywać dużo większych oraz bardziej doświadczonych od niego rywali. Na jego celowniku znaleźli się między innymi Denis Załęcki, Denis Labryga, Piotr Szeliga, czy Adrian Polak. To właśnie z tym ostatnim koniec końców na gali FAME: Reborn zmierzy się Marcoń po zmianie w karcie walk.

Nie wszystkim postać Natana odpowiada. Jego osoba w Internecie wywołuje masę reakcji, zwłaszcza tych negatywnych. Kreacja freak fightera bardzo bawi Krzysztofa Rytę, o czym “Żołnierz” opowiedział w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV.

– No bawi mnie. Po pierwsze, trenuje z [Mikiem] Tysonem. Po drugie, z Conorem. Trafia do mnie ten humor. Oczywiście ostatnio przesadził, ale przeprosił tam później. Ale biorąc to jako całokształt, bardzo mnie to bawi, ten humor do mnie trafia. Jest on ryzykowny, agresywny, nieprzewidywalny, ale on nie robi nic innego, niż robią inni. Nie wiem czemu go tak traktują, że biorą wszystkie jego słowa do siebie. (…) Według mnie trzeba mieć troszkę IQ bardzo niskie, żeby mając 20-parę – 30 lat takie słowa przyjmować na poważnie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO