Piątek, 19 Lipca, 2024

FAME: Reborn – Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Gdzie oglądać FAME: Reborn? Transmisja na żywo w PPV
Fot. FAME
Opublikowane 9 grudnia 2023, 18:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Gdzie oglądać FAME: Reborn? Ile kosztuje dostęp PPV? Dzisiejszego wieczoru czeka nas wielkie show z udziałem najlepszych freak fighterów w Polsce i Europie. Sprawdź poniżej, jak oglądać FAME: Rebron na żywo!

Po raz kolejny największa federacja freak fight w Europie zawita do Łodzi. Atlas Arena wypełniła się po brzegi kibicami, którzy nie mogą się doczekać kapitalnego widowiska z udziałem celebrytów, sportowców, youtuberów i innych twórców internetowych. Fame: Reborn zakończy ekscytujące starcie 2 na 2, w którym Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik podejmą team Sylwestra Wardęgi oraz Wojciecha Goli.

Fani z wytęsknieniem czekali na kolejne show od Fame MMA. Organizacja jeszcze przed świętami zorganizuje wydarzenie, które na pewno na długo zapisze się w pamięci. Karta walk pełna jest medialnych nazwisk, jak Natan Marcoń, Amadeusz Ferrari, Adrian Polak, czy Norman Parke.

FAME: Reborn: Gdzie oglądać? Transmisja

W sobotę 9 grudnia Atlas Arena raz jeszcze gościć będzie galę Fame MMA. Jej tytuł to Reborn, co nawiązuje do licznych powrotów. Jednym z najgłośniejszych jest oczywiście wspomniany Norman Parke. Irlandczyk w ubiegłym roku został zbanowany przez organizację, jednak teraz wraca i od razu robi sporo szumu! W Łodzi jego rywalem będzie świetny pięściarz Maciej Sulęcki.

Na karcie FAME: Reborn ponownie odbędzie się wiele pojedynków w formule stójkowej. Już na samym początku dojdzie do potyczki “Zadyma” vs Wrzosek, którą obejrzysz za darmo na YouTube.

W main evencie dojdzie do starcia grupowego. Sylwester Wardęga zmierzy się z Sebastianem Fabijańskim, ale do nich dołączono 2. freak fighterów. Jednym z nich jest wielki włodarz Wojciech Gola, zaś do aktora dołączy Tomasz Olejnik.

Podczas FAME: Reborn rozwiąże się też konflikt Pasternak vs Zadora. Panowie nie darzą się sympatią i od dawna wbijają w siebie nawzajem szpilki. Obaj mają pokaźne doświadczenie w sportach walki, toteż ten pojedynek zwiastuje spore emocje!

Transmisja PPV: Cena

Galę FAME: Reborn obejrzysz na żywo jedynie w systemie PPV. Cena subskrypcji zaczyna się już od 39,99 zł za wersję podstawową i 44,99 zł za wariant PREMIUM. Obie opcje różnią się przede wszystkim jakością streamu online i długością zapisu wideo z gali.

Jak kupić FAME: Reborn PPV? Wystarczy kliknąć w poniższy baner i zalogować się lub założyć konto w niecałą minutę. Po wybraniu interesującego Cię pakietu dokonujesz płatności i gotowe! Transmisja FAME: Reborn na żywo startuje w sobotę 9 grudnia o 19:30.

KARTA WALK

Walka wieczoru:

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Gola vs. Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik

Karta główna:

 • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Patryk „Bandura” Bandurski
 • Maciej „Striczu” Sulęcki vs. Norman „Stormin” Parke
 • Kornel „Koro” Regel vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Norbert „Dis” Gierczak vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs. Michał „Wampir” Pasternak
 • Natalia „Navcia” Korgol vs. Elizabeth „Lizi” Anorue
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Adrian „Polak” Polański
 • Jakub „Maślana” Maślanka vs. Grzegorz „Greg” Gancewski
 • Jakub „Guzik Szymański vs. Adam „Adam Security” Bartfai

Karta wstępna:

 • Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO