Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Don Diego vs Adamek? Kubiszyn widzi duże szanse w walce z byłym mistrzem świata! [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2023, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejne mocne nazwisko zasila szeregi FAME MMA. Podczas ostatniej gali federacja ogłosiła zakontraktowanie mistrz GROMDY.

O powrocie Mateusza Kubiszyna do freak fightów mówiło się już od dłuższego czasu. Podczas FAME: Reborn doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone, a „Don Diego” miał okazję wejść do klatki, przywitać się z kibicami, oraz zapowiedzieć mocny pojedynek.

Jak się okazuje, zadebiutuje on podczas jubileuszowego wydarzenia, czyli gali FAME 20, która odbędzie się w lutym przyszłego roku. W wywiadzie dla fansportu.pl zapytany o potencjalnego rywala przyznał, że cały czas trwają rozmowy, jednak jest to coś dużego.

Natomiast jeśli chodzi o potencjalną walkę z Tomaszem Adamkiem, nie ukrywa, że byłoby to spełnienie marzeń. Widzi również duże szanse na swoje zwycięstwo i chciałby skończyć byłego mistrza świata przed czasem:

– Dla mnie takie zestawienia z legendami to spełnienie marzeń. Zdaję sobie sprawę, że Tomek to emerytowany bokser. Wiem, że byłbym w stanie podjąć równą walkę, a wręcz nakręcałbym się na to, że wygrałbym tę walkę przed czasem. Ale takie nazwisko to nie byle kto. Dostawał bomby od Kliczków, to czym jest moja bomba przy ich.

Zobacz wywiady po gali FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO