Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Wielka duma trenera Oknińskiego! Najmłodszy syn zwycięzcą na mistrzostwach MMA [WIDEO]

Opublikowane 13 grudnia 2023, 11:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński miał sporo do świętowania w miniony weekend! Oprócz świetnych występów jego freak fighterów, bodaj największy powód do dumy zapewnił mu najmłodszy z synów – Aleksander.

Aleksander Okniński to najmłodszy syn Mirosława Oknińskiego, który od lat szkoli się pod okiem ojca w Akademii Sportów Walki Wilanów. Olek nie ma jeszcze ukończonych 18 lat, ale wielu widzi w nim przyszłość polskiego MMA.

Sprawdź kurs w SUPERBET – 300 zł za gola!

Postaw 2 zł na dowolny zakład. Jeśli Legia strzeli gola - zgarniasz 300 zł! Proste? Tylko dla nowych użytkowników! Rejestracja zajmuje 30 sekund
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Najmłodszy Łowca Skór” występuje obecnie w kategorii półciężkiej reprezentował swój klub na ostatnich, 9. mistrzostwach MMA, które organizuje Stowarzyszenie MMA Polska. Oprócz niego w klatce pojawił się też Krystian Jakowicz, którego trener Mirosław Okniński nazywa „Shaolin”. O obu zawodnikach „Łowca Skór” mówił w niedawnej transmisji na żywo na kanale Fansportu TV.

Aleksander zajął 1. miejsce w swojej dywizji w kategorii U-18. Jakowicz również wygrał szybko poddając swoich rywali. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów pochwalił się oczywiście sukcesami swoich podopiecznych. Kolejne doszły wieczorem, gdyż swoje walki na FAME: Reborn zwyciężali Michał Pasternak i Amadeusz „Ferrari”. Olek Okniński podzielił się migawkami ze swojego występu w swoich social mediach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments