Piątek, 19 Lipca, 2024

Niespodziewany zwrot w sprawie Boxdela! FAME MMA wydało kolejne oświadczenie

Fot. FAME MMA
Opublikowane 18 grudnia 2023, 15:18
przez Przemek Krautz
1
12
Brak komentarzy

FAME MMA wydało kolejne oświadczenie w sprawie włodarza “Boxdela”. Organizacja niepodziewanie wycofała się z poprzedniej decyzji.

Po wybuchu afery Pandora Gate organizacja wydała oświadczenie, w którym przekazała, że trwają pracę nad usunięciem Michała Barona ze spółki. W ostatnim czasie mówiło się o tym, że jest w trakcie sprzedawania swoich udziałów, jednak jednocześnie pojawiał się na programach i konferencjach.

Podczas jednego z ostatnich programów “Aferki” ujawnił nawet, że ma zawalczyć na jubileuszowej gali FAME 20. Miał nawet być przymierzany do poprzedniego wydarzenia, czyli ostatniego eventu FAME: Reborn, w którym finalnie nie wziął udziału.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Boxdel” wraca do FAME MMA

Teraz federacja FAME MMA wydała kolejne oświadczenie, w którym przekazała, że wycofuje się ze swoich słów i “Boxdel” pozostaje na swoim stanowisku jako włodarz i udziałowiec w spółce. Taka informacja potwierdza, że najprawdopodobniej wejdzie do klatki już w lutym.

– Informujemy, że zarząd federacji FAME podjął jednogłośną decyzję o wstrzymaniu działań, które zmierzały do usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME. Oznacza to powrót Michała Barona do bieżących działań federacji.

– Nasze pierwotne stanowisko wynikało z faktu, że samo tło pojawiających się informacji było poważne i dotyczyło tematu, który u każdego człowieka wzbudza kategoryczne oburzenie. W tamtym momencie decyzja o odsunięciu Michała Barona była dla nas jedyną możliwą do podjęcia.

– Władze federacji uważnie analizowały dalszy rozwój zdarzeń. Minęły niemal 3 miesiące, Michałowi Baronowi nie zostały w tej sprawie przedstawione żadne zarzuty, co stanowi bezpośredni powód zmiany decyzji, o której informowaliśmy 4 października 2023 roku.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO