Piątek, 19 Lipca, 2024

Szeliga reklamuje scam!? Zapomniał wyłączyć transmisję na żywo! Wszystko się nagrało [WIDEO]

Fot. Twitter/Instagram
Opublikowane 26 grudnia 2023, 12:07
przez Przemek Krautz
5
3
3 komentarze

W ostatnich dniach media obiegły nagrania z Piotrem Szeligą. Pod adresem freak fightera skierowane poważne zarzuty o reklamowanie tak zwanego scamu.

“Szeli” nie wiedział, że ma włączoną transmisję na żywo i siedząc przed kamerą, odebrał telefon. Dzwoniący chciał zareklamować stronę z płatnymi typami bukmacherskimi, a freak fighter zaproponował kwotę 10 tysięcy złotych za 8 stories wrzuconych na Instagrama.

Kiedy Szeliga zdał sobie sprawę, że cała rozmowa została zarejestrowana, wyłączył streama i usunął materiały. Jeden z Internautów opublikował jednak nagrania na Twitterze i szczegółowo opisał całą sprawę.

Niedługo po transmisji na Instagramie Szeligi pojawił się zrzut ekranu, na którym freak fighter chwali się wygranym kuponem. Na zdjęciu oznaczył pewnekupony.pl, które jak informuje użytkownik Twittera, nosiły wcześniej nazwę pewne-kupony.pl. Internauci, którzy postanowili skorzystać z tej strony, oskarżają ją o oszustwo i ostrzegają przed wpłacaniem pieniędzy.

O “pewnych kuponach” za pieniądze mówiło się już bardzo dużo. Internauci cały czas są ostrzegani, aby nie dać się naciągnąć na zapewnia o wysokiej skuteczności i nie płacić za typy.

Podczas programu Aferki sprawę skomentował “Boxdel”, który dodatkowo zauważył, że opublikowany przez Szeligę kupon nie został oznaczony jako współpraca, co jest niezgodne z prawem:

– Myślę, że nie będzie zadowolony z tego, co się odje…o. Musi to skomentować, nie może tego zostawić bez odzewu. Ja już wam gadałem o tym, że z tymi kuponami to jest średnia akcja. Ch..owa akcja. Nie chcę mu zaglądać do portfela, ale może da tę dychę na coś.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
3
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
6 miesięcy temu

I Boxdel i Szeliga powinni znikanc na zawsze.

twoj stary
twoj stary
6 miesięcy temu

dobrze, jazda z kur…

Rafal
Rafal
6 miesięcy temu

Parowa i tyle

WIDEO