Wtorek, 16 Lipca, 2024

Natan wbija szpilkę w Prime po ogłoszeniu jego udziału w gali! Nie ma rywala ani kontraktu!

Fot. YouTube
Opublikowane 2 stycznia 2024, 09:44
przez Przemek Krautz
2
48
Brak komentarzy

Federacja ogłosiła, że podczas gali Prime Show MMA 7 zawalczy Natan Marcoń. Jak się jednak okazuje, nie ma on podpisanego kontraktu.

Kolejna gala i kolejne kontrowersje. Prime Show MMA ogłosiło pierwsze zestawienia kolejnej edycji, w tym m.in. walkę Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem oraz “Don Kasjo” z Adamem Soroko. Na oficjalnej grafice pojawił się również Natan Marcoń, który szybko zareagował na wpisy organizacji.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan ujawnia szczegóły

Jak się okazuje, na ten moment nie ma on podpisanego kontraktu, a federacja pośpieszyła się z ogłoszeniem jego udziału. O szczegółach freak fighter opowiedział w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Wyjaśnił, że miał bić się z “Kamerzystą”, jednak do takiego starcia nie dojdzie. Wbił też szpilkę w federację, stwierdzając, że zgodził się na “psie pieniądze”:

– Ja pokazuje, że pieniądze nie są najważniejsze. Miałem w Prime się bić, przeciwnikiem miał być “Kamerzysta”. Wziąłem to za psie pieniądze, bo wiem, że Prime nie ma pieniędzy, żeby płacić zawodnikom. Okazało się, że mnie troszeczkę wydymali. “Kamerzysta” nie walczy, ja nie podpisałem kontraktu jeszcze, a mnie ogłosili. Ja patrzę, co jest ku..a? Co z przeciwnikiem?

Przyznał jednak, że nadal może zawalczyć na Prime Show MMA 7, ale stawia konkretne warunki. Federacja ma zapewnić mu ciekawego przeciwnika, a także zwiększyć stawkę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
48
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments