Wtorek, 23 Lipca, 2024

Gamrot wróci do KSW? Jest otwarty na walkę z Parnassem podczas gali Epic!

Fot. YouTube/KSW
Opublikowane 23 stycznia 2024, 16:14
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot wyraził chęć stoczenia walki w organizacji KSW! Chciałby zmierzyć się z Salahdinem Parnassem, jednak z oczywistych powodów nie może być to starcie w MMA.

Największa polska federacja w lutym rusza z nową serią Epic. Będą to gale, podczas których zobaczymy starcia w różnych formułach. Już na pierwszej edycji odbędzie się m.in. turniej w MMA, walka bokserska, pojedynek na zasadach Muay Thai w małych rękawicach, czy też starcie MMA w Gi.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gamrot w KSW?

Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał, że takie wydarzenie pozwala także np. na walki w grapplingu, przez co być może uda się ściągnąć Mateusza Gamrota. Aktualnie jest związany z UFC, jednak zawodnicy bardzo często pomiędzy pojedynkami biorą udział np. w turniejach albo pokazowych starciach grapplingowych.

W rozmowie z InTheCagePL Gamrot wyraził chęć i przyznał, że jeśli miałby wziąć udział w KSW Epic to tylko w walce z jednym rywalem – Salahdinem Parnassem. Zawodników próbowano zestawić już kilkukrotnie, jednak finalnie nigdy nie zobaczyliśmy ich starcia w KSW:

– Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość, z którym mógłbym zawalczyć, Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko.

Następnie doprecyzował, że w grę wchodzi wyłącznie starcie w jednej formule – Chodziło o grappling. Rozmawiamy o grapplingu, więc biorę Parnasse’a do grapplingu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO