Wtorek, 23 Lipca, 2024

Salahdine Parnasse odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota!

Fot. YouTube
Opublikowane 25 stycznia 2024, 09:18
przez Przemek Krautz
6
2
Brak komentarzy

Salahdine Parnasse odpowiedział Mateuszowi Gamrotowi. Niestety nie chce walczyć na zasadach Polaka i zaproponował inną formułę.

Dwóch utalentowanych zawodników próbowano zestawić jeszcze w organizacji KSW po tym, jak “Gamer” zdobył tytuł kategorii piórkowej. Polak nie zamierzał jednak więcej schodzić do tak niskiej wagi i zaproponował catchweight 69 kg.

Absolutnie nie zgodził się na to Francuz, który oświadczył, że w grę wchodzi jedynie 65,8 kg i do starcia nigdy nie doszło. Co ciekawe, dzisiaj Parnasse ma na swoim koncie nie tylko pojedynek w kategorii lekkiej, ale nawet półśredniej.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Parnasse odpowiada Gamrotowi

Kolejna próba doprowadzenia do walki pojawiła się przy okazji gali XTB KSW Epic, podczas której zobaczymy starcia w różnych formułach. Zarówno szef organizacji, jak i sam Mateusz Gamrot są otwarci na pojedynek, ale na zasadach grapplingu:

– Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość, z którym mógłbym zawalczyć, Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko – przyznał Gamrot w rozmowie z InTheCagePL.

Na odpowiedź nie trzeba było dużo czekać. Słowa Gamrota szybko trafiły do Francuza, który zareagował poprzez swoje social media. Nie chce on walczyć w grapplingu i zaproponował K-1 lub boks. Wiadomo jednak, że na taki pojedynek Polak nie dostanie zgody od UFC:

– Gamrot, pokaż, że jesteś prawdziwym wojownikiem i zawalczmy w boksie albo K-1 na gali KSW Epic. Jestem gotowy, zróbmy to.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO