Czwartek, 18 Lipca, 2024

GOAT otwiera szkołę sztuk walki! Trenuj indywidualnie z zawodnikiem GROMDY

Fot. GROMDA
Opublikowane 30 stycznia 2024, 08:51
przez Jakub Hryniewicz
5
2
Brak komentarzy

Jeden z najpopularniejszych zawodników organizacji GROMDA Łukasz “GOAT” Parobiec otwiera swój własny szkołę sztuk walki! Szczegóły możecie sprawdzić poniżej.

W ringu największej w Polsce i Europie organizacji walk na gołe pięści zagościło wielu zawodników. Nie wszyscy zapadli w pamięci, ale kilkoro z nich można wręcz uznać za twarz GROMDY. Do tego wąskiego grona należą niekwestionowany mistrz “Don Diego”, “Balboa”, czy “GOAT”.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Łukasz Parobiec, który kryje się pod tym ostatnim pseudonimem, to jedna z czołowych postaci organizacji Mariusza Grabowskiego. Najprzystojniejszy zawodnik GROMDY czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze daje emocjonujące pojedynki. “GOAT” to jednak nie tylko wojownik walk na gołe pięści, lecz także mistrz świata w kickboxingu.

GOAT otwiera siłownię i szkołę sztuk walki

Już od 5 lutego Łukasz Parobiec zaczyna nową przygodę. GROMDZIARZ w Proszowicach otwiera nową siłownię i szkołę sztuk walk Goat Gym! Dostępne będą zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Treningi personalne będą prowadzone przez samego “GOAT-a”!

Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia oraz ceny karnetów znajdziecie na Facebooku Goat Gym Proszowice. Wystarczy kliknąć w odnośnik.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments