Problemy Tańculi? Don Kasjo skomentował nagranie z zawodnikiem FAME [WIDEO]

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 5 lutego 2024, 12:38
przez Jakub Hryniewicz
2
8
Brak komentarzy

Zgodnie z przewidywaniami powróciwszy do Fame MMA „Don Kasjo” atakuje nie tylko najbliższego rywala. Życiński na celownik obrał Arkadiusza Tańculę, z którym pozostaje w konflikcie.

Panowie od dłuższego czasu podszczypują się w mediach społecznościowych. Atmosfera zgęstniała po powrocie Kasjusza Życińskiego do największej freakowej organizacji. Włodarz konkurencyjnej federacji na jubileuszowej gali FAME 20 zmierzy się w K-1 z „Boxdelem”. Tego samego wieczoru Arkadiusz Tańcula weźmie udział w 8-osobowym turnieju, którego zwycięzca zgarnie aż 1,5 miliona złotych.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, powracający „Don Kasjo” nie skupia się wyłącznie na najbliższym przeciwniku. Samozwańczy „Król” już przy pierwszej możliwej okazji zaatakował słownie Sylwestra Wardęgę, wypominając mu manipulacje w sprawie Pnadora Gate.

Na celowniku „Don Kasjo” znalazł się też Arkadiusz Tańcula. Kasjusz niejednokrotnie wypominał medialnemu oponentowi sytuacje z przeszłości, gdy ten był pod wpływem używek.

W social mediach po ubiegłym weekendzie zaczął krążyć fragment programu „Szalonego Reportera”, który ponownie przy mikrofonie zasiadł właśnie z „Aroyem”. We wspomnianym urywku Tańcula nie wydaje się być w najtrzeźwiejszym stanie.

„Don Kasjo”, niewykluczone, że z udawaną troską, zamieścił wideo również na swoim profilu na portalu X (dawniej Twitter). Życiński dopisał też:

– Jeżeli są jakieś bliskie osoby temu ćp…nowi, to weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu bo to już nie jest śmieszne. Taki zjazd mieć na nagraniach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO