Mecz zakończył się tragedią! Piłkarz został trafiony piorunem! [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 12 lutego 2024, 14:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas meczu w Indonezji doszło do tragedii. Jeden z piłkarzy został trafiony przez piorun i zmarł w szpitalu. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z tego zdarzenia.

Co ciekawe, nie jest to odosobniony przypadek. Jak informują media, w ciągu ostatniego roku dwóch piłkarzy doznało takiego wypadku. Tym razem sytuacja miała miejsce w minioną sobotę na Siliwangi Stadium w Bandung, gdzie odbywał się mecz towarzyski pomiędzy 2 FLO FC Bandung i FBI Subang.

W trakcie spotkania 35-letni Septain Raharja został trafiony piorunem. Miał spaloną koszulkę oraz buty, a także odniósł bardzo poważne obrażenia. Mężczyzna stracił przytomność i został przewieziony do szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Więcej szczęścia miał nastoletni zawodnik z Bojonegoro, którego w 2023 roku także trafił piorun w trakcie turnieju. U młodego piłkarza doszło do zatrzymania akcji serca, ale otrzymał pomoc medyczną i po około 20 minutach odzyskał pełną świadomość.

Całe zajście z sobotniego meczu zostało zarejestrowane i opublikowane w sieci. Poniżej znajdziesz wstrząsający materiał:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments