Środa, 24 Kwietnia, 2024

Humburger nokautuje Dudka! Brutalna seria ciosów Czecha! [WIDEO]

Opublikowane 17 lutego 2024, 22:51
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Drugą walką wieczoru gali w Libercu był pojedynek Dominika Humburgera lokalnego bohatera z Polakiem Adrianem Dudkiem.

Dla Dominika Humburgera walka w Libercu była czwartym pojedynkiem stoczonym w klatce KSW i pierwszym w karierze, do którego Czech wejdzie po przegranej. Dominik ostatni raz walczył na gali KSW 86. Zmierzył się wówczas z Michałem Michalskim.

Panowie dali niesamowicie ekscytującą konfrontację, w której fani mogli oglądać przepiękne wymiany w stójce i wymagającą rywalizację na macie. Obaj zawodnicy przeżywali w starciu trudne chwile i obaj je przetrwali. Ostatecznie więc walka zakończyła się na kartach sędziowskich, a jej zwycięzcą został Michał Michalski, który jako pierwszy zawodnik w historii pokonał Dominika Humburgera. Starcie z gali KSW 86 zostało wybrane najlepszym pojedynkiem wieczoru.

Adrian Dudek pierwotnie miał walczyć z innym rywalem na gali KSW 91. Początkowo był zestawiony z Davidem Hoškiem. Dominik Humburger miał natomiast zmierzyć się z Albertem Odzimkowskim. Polak musiał jednak wycofać się z pojedynku z powodu choroby, a Adrian Dudek dostał propozycję wejścia w jego miejsce do walki z Humburgerem. Po ogłoszeniu nowego zestawienia Adrian stwierdził – Jedziemy do paszczy lwa, tym razem bardzo dosłownie, bo Dominik Humburger walczy u siebie w mieście.

RELACJA

RUNDA 1

Dudek agresywnie rozpoczął od postraszenia prawym, przeszedł zaraz do klinczu na siatce. Polak pracował nad obaleniem, ale uciekł mu Humburger. Potężny low kick “Banana”! Zachwiało Czechem. Kolejny klincz, mocne kolano Adriana. Dudek poluje na potężne low kicki i świetnie dociska do siatki Dominika, który jednak odwraca sytuacje i notuje sprowadzenie! Miał już pozycję boczną, ale uciekł mu Dudek. Humburger ruszył w końcu z mocnym atakiem, trafił “Banana”, który uciekł mu z siatki. Potężne ciosy pod siatką, ale obaj zawodnicy ustali i dotrwali do końca rundy.

RUNDA 2

Dudek szukał mocnych ciosów od pierwszych sekund, ale wyglądał dużo gorzej kondycyjnie od oponenta. Humburger krąży i kąsa Polaka odbierając mu tlen i miejsca. Latające kolano Czecha! Nie trafił czysto, “Banan” stawia się rywalowi, który załadował potężny prawy! Powrócił jeszcze na nogi Dudek, ale Dominik Humburger wygrywa po salwie ciosów!

Wynik walki: Dominik Humburger wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO