Wtorek, 21 Maja, 2024

Poważne złamanie po ciosie Murańskiego! Najman będzie musiał przejść operację?

Fot. Twitter
Opublikowane 11 marca 2024, 09:58
przez Przemek Krautz
1
4
Brak komentarzy

Marcin Najman po raz kolejny odniósł błyskawiczną porażkę. Tym razem jednak przyjął naprawdę mocne uderzenie, które doprowadziło do poważnego urazu.

W main evencie Clout MMA 4 “El Testosteron” zmierzył się z Jackiem Murańskim. Fani nie mieli pojęcia, czego spodziewać się po tym zestawieniu, gdyż Najman przez lata pokazał, że w jego walkach może się wydarzyć dosłownie wszystko.

Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi i zapowiadali, że w klatce urwą sobie głowę. Od samego początku poszli na mocne wymiany, a kiedy nieco się uspokoili, Murański uniknął obszerny cep rywala i sam wystrzelił “wiatrakiem”, którym posłał Najmana na deski.

Poważny uraz po walce z Murańskim

Ten złapał się za twarz i nie chciał walczyć dalej. Po wszystkim trafił do szpitala i twierdził, że przeciwnik wsadził mu palec w oczodół, przez co doznał kontuzji. W rzeczywistości Najman został trafiony nasadą dłoni, co w ich pojedynku było jak najbardziej legalne, gdyż obowiązywały zasady “ulicznego boksu”.

Jak się okazuje, doznał złamania oczodołu. Na ten moment nie wiadomo, czy konieczna jest operacja, ale jak przekazał Najman, być może obędzie się bez niej. Więcej szczegółów znajdziesz w jego ostatnim wpisie na Twitterze:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO