Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Różal zaskakująco o Najmanie! Stanął w obronie freak fightera

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 14 marca 2024, 12:55
przez Przemek Krautz
7
0
Brak komentarzy

Marcin Różalski niespodziewanie stanął w obronie “El Testosterona” i podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat popularnego freak fightera. 

Marcin Najman ostatni pojedynek stoczył na gali Clout MMA 4 i w zaledwie 50 sekund został znokautowany przez Jacka Murańskiego. Po wszystkim spadła na niego ogromna krytyka, że po raz kolejny przegrywa już na samym początku starcia.

“Różal” stanął w obronie Najmana

Głos w tej sprawie zabrał “Różal”, który przyznał, że jeśli chodzi o środowisko freakowe, Najman wcale nie jest taką złą postacią. W federacjach można bowiem znaleźć znacznie gorsze osoby, które zachowują się w skandaliczny sposób.

Podkreślił również, że Najman sam od lat wspomina, iż nie jest sportowcem. Jego zdaniem jest jedynie bycie showmanem, co akurat wychodzi mu bardzo dobrze:

– To, co dzieje się w dzisiejszych czasach, ci ludzie, którzy biorą udział w tych projektach, to Najman jest chyba najmniejszym złem w porównaniu do niektórych, ale przykleiła się do niego łatka. Znalazł sobie sposób na życie. Mnie też w pewnych tematach drażnią jego wypowiedzi.

– Ale ma dużo racji w tym, co mówi. Czy ona kogokolwiek zaczepia? Nie, to jego się zaczepia. Czy on obraża? Nie, to do niego jest kierowane i tak dalej. Tylko ludzie sobie wybierają bohaterów i antybohaterów. W pewnym momencie powiedział, że jest tylko freakiem, a ludzie dalej oczekują od niego… Wychodzi, oczekują, że przegra. Przegrał, no i co? Najman jest Najmanem. Takie wybrał życie, jego bliscy to akceptują.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO