Wtorek, 21 Maja, 2024

Okniński będzie szkolił przyszłych influencerów! Szuka młodych kandydatów na freaków-youtuberów

Fot. Facebook
Opublikowane 1 kwietnia 2024, 11:23
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Mirosław Okniński był najpierw pionierem w MMA, a teraz chce tworzyć przyszłość freak fightów. W swoim klubie zamierza szkolić walczących influencerów.

Trener bardzo przysłużył się polskiemu MMA i organizował jedne z pierwszych gal. Współpracował z wieloma fighterami, a część z nich dotarła nawet do federacji UFC, o której marzy każdy zawodnik mieszanych sportów walki.

Z czasem jednak skupił się przede wszystkim na freakach i bez wątpienia jest najprężniej działającym trenerem w tym aspekcie. Bierze udział nie tylko w przygotowywaniu zawodników, ale także sam zajmuje się promocją ich walk czy pomaga doprowadzić do konkretnych zestawień.

Tym razem Okniński postanowił wprowadzić coś, czego jeszcze w kraju nie było. Zamierza szkolić nastolatków na przyszłych freaków-youtuberów. Część z was może pomyśleć, że to primaaprilisowy żart, jednak już kilka dni temu trener opublikował taki wpis:

– Pierwsza w Polsce Akademia, która poprowadzi szkolenie na zawodnika freaka youtubera. Najważniejszym elementem, żeby przejść eliminacje do Akademii jest zgłoszenie, które musisz wysłać SMS na numer 692 146 698. Spotkanie rekrutacyjne termin podamy w SMS. Jeżeli masz 10-15 lat i chcesz zostać freakiem yotuberem, zapisz się na spotkanie.

W komentarzu doprecyzował, jakich informacji oczekuje od kandydatów:

– W zgłoszeniu imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania. Bez zgody opiekuna nie rozmawiamy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments