Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Boxdel na walce z Najmanem mógł zarobić rekordową gażę! Ujawniono konkretną kwotę

Fot. FAME/Clout MMA
Opublikowane 3 kwietnia 2024, 11:25
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Sylwester Wardęga ujawnił, jaką gażę zaoferowano włodarzowi FAME. “Boxdel” na walce z Marcinem Najmanem mógł zarobić rekordowe pieniądze.

W 2023 roku próbowano doprowadzić do starcia Michała Barona z “El Testosteronem”. Panowie są skonfliktowani od dawna i wbijali sobie szpilki poprzez social media. W końcu podjęto działania, aby zestawić ze sobą freak fightów w pojedynku, który bez wątpienia cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem.

“Boxdel” zdradził, że rozmawiał z organizacją Clout MMA i zaoferowano mu rekordową gażę. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał jednak, że mimo atrakcyjnych pieniędzy nie jest przekonany co do takiego starcia:

– Nie ukrywam, że to staje się dla mnie coraz bardziej atrakcyjne pod względem finansowym. Sam sobie też analizuję tego Najmana. Jednak jest jedna rzecz, która mnie bardzo hamuje do tego, żeby gdzieś tam z nim skrzyżować te rękawice. Boję się, że ludzie i fani FAME powiedzą: “No widzisz Michał, raz gadasz to, raz to, raz go banujecie, później gadasz o jakieś potencjalnej walce z nim, bo pojawia się jakaś oferta pieniężna”. Mam pieniądze, nie potrzebuję kolejnej kasy, tylko chcę, żeby to wizerunkowo wyglądało spoko.

Teraz Wardęga ujawnił konkretną kwotę, jaką “Boxdel” miał otrzymać za pojedynek z Najmanem:

– Mogę powiedzieć, że Michał dostał ofertę na walkę z Najmanem za 1,5 mln, ale na luzie mógł to podbić do 2 mln.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO