Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Szyszka komentuje konflikt Boxdela z Wardęgą: “Dobrze, że to nastąpiło” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 4 kwietnia 2024, 09:38
przez Przemek Krautz
2
1
Jeden komentarz

Przemysław Szyszka skomentował głośną w ostatnim czasie aferę z udziałem czołowych polskich twórców internetowych. Nie ma wątpliwości, że coś takiego było bardzo potrzebne.

Za nami konferencja przed galą Hybrid MMA 4. Już 20 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się freakowo-sportowe wydarzenie, podczas którego do klatki powróci popularny trener. Szyszka zmierzy się z Veselinem Dimitrovem i bez wątpienia będzie dużym faworytem.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Szyszka o aferze z influencerami

Przy okazji wywiadu dla FANSPORTU TV Szyszka poruszył nie tylko temat nadchodzącej walki, ale również skomentował to, co dzieje się w sieci. Od dłuższego czasu trwa konflikt “Boxdela” z innymi twórcami jak np. Sylwester Wardęga.

Panowie wyciągają na siebie brudy i ujawniają rzeczy, które dotychczas nie ujrzały światła dziennego. Szyszka uważa, że to coś dobrego, gdyż w końcu Internauci będą mogli zobaczyć, jak zakłamane jest środowisko influencerów:

– Fajnie, że nareszcie ta śmietanka się pokłóciła, bo wyjdą rzeczy, o których dużo osób wiedziało, ale bało się powiedzieć. Oni sami pokażą, jak oszukiwali opinię publiczną. Dobrze, że to nastąpiło. Jeden na drugiego pokaże, jak oszukiwali. Zobaczymy wszyscy, jak to towarzystwo jest zakłamane i śmierdzi od środka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Korki
Korki
13 dni temu

Patologia może się skończy i wtedy znów wszyscy będą zarabiali w mma 5tys zł

WIDEO