Niedziela, 26 Maja, 2024

Absurd we freak fightach! Dubiel wraca do klatki!? Rywal ma zakaz trenowania!

Fot. FAME
Opublikowane 17 kwietnia 2024, 13:08
przez Przemek Krautz
4
8
Brak komentarzy

Wygląda na to, że jednak dojdzie do powrotu Marcina Dubiela, chociaż wszyscy kibice są temu przeciwni. Internauci jednoznacznie zareagowali na całą sytuację.

Już jakiś czas temu mówiło się o pojedynku Dubiela z Adrianem Polakiem. Federacja FAME zapewniała jednak, że nie planowała przywrócić influencera, a kibice dali jasno do zrozumienia, że jeśli weźmie udział w gali, to nie wykupią PPV.

Dubiel wraca do freak fightów?

Jak się okazuje, jedna z organizacji podjęła ryzyko. “Polak” właśnie sam potwierdził w rozmowie z kanałem 6PAK, że zawalczy z Dubielem na najbliższej gali. Okoliczności pojedynku są absurdalne, jeśli to, co przekazał Adrian, jest całkowitą prawdą.

Nie wskazał wprost czy chodzi o organizacje FAME, Clout czy może Prime. Ujawnił jednak, że zawalczy na najbliższej gali, ale starcie z Dubielem będzie niezapowiedzianym bonusem:

– Ta walka będzie, tylko jest niezapowiedziana na tej karcie walk. To jest taki bonus. Na najbliższej gali.

Polański wyjawił również, że ma zakaz przygotowywania się! Jeśli będzie trenował, zostanie na niego nałożona kara finansowa! Być może jest to sposób na zwiększenie szansa Dubiela i próbę poprawienia jego wizerunku:

– Mi zostało zabronione przygotowywanie się do tej walki. Z góry jest powiedziane, że nie mogę trenować. Tam jest coś takiego, że jak będę trenować i zostanie mi to udowodnione, to dostanę karę pieniężną.

Kibice jednak nie zostawili suchej nitki na Dubielu. Nie ma wątpliwości, że nie chcą oglądać go w klatce żadnej z organizacji. Pod wywiadem pojawiły się takie komentarze:

– Każdy, KTO zawalczy z Dubielem, też powinien robić EXIT. Nie ma dawania WALK.

– Czas dać sobie spokój z tym FAME. Strzelają sobie jednocześnie w oba kolana, ciekawe czy świadomie, czy też jest to zabieg zamierzony, aby pogrążyć federacje. STOP DUBIEL!!!

– Nie kupię PPV przez Dubiela.

– Jeśli to prawda… To czas przestać kupować PPV.

– Jak Dubiel pojawi się FAME, to wszyscy powinniśmy zbojkotować galę FAME. NIE DLA DUBIELA!!!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO