Wtorek, 21 Maja, 2024

Wrócą stare demony? Wrzosek o problemie Szpilki: “Mam dla niego złą wiadomość”

Fot. KSW/Instagram
Opublikowane 9 maja 2024, 10:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arek Wrzosek przyznał, że stare demony Artura Szpilka mogą być dużym problemem. Jeśli powrócą nawyki byłego pięściarza, na pewno to wykorzysta.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wrzosek o problemach Szpilki

Problemy Szpilki widział każdy, kto oglądał jego ostatnie pojedynki w boksie, czy chociażby walki w MMA. Pod presją i po przyjęciu mocniejszych ciosów, zaczyna opuszczać ręce oraz wdawać się z rywalami w bójkę niczym na ulicy.

Już kilkukrotnie skończyło się to dla niego nokautem. Przegrał m.in. z Łukaszem Różańskim, mimo że świetnie wszedł w starcie, posyłając go na deski świetną kontrą. Jak sam przyznał, demony wróciły także przy okazji walki z Denisem Załęckim.

Wrzosek w wywiadzie dla Klatka po klatce wysłał rywalowi ostrzeżenie. Na pewno wykorzysta problem Szpilki, ale nawet bez tego jest pewny siebie, gdyż ma za sobą ciężkie przygotowania i obozy w USA oraz Tajlandii.

– To nie jest żadna Ameryka odkryta, każdy to powie, bo widać po prostu po jego walkach. Tak samo, jak ja mam jakieś demony, bo musiałem dostać w łeb, żeby się obudzić. Artur ma chyba takie, że nie przepala presji.

– Natomiast jestem przygotowany na wersję Artura, który przepala. Na mnie nie ma żadnego wpływu ten jego demony. Ja robię swoje i jak się odpalą, to mam dla niego złe wieści. Jeśli się nie odpalą, to też mam złe wieści, bo jestem świetnie przygotowany.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO