Bonus BGC załamany po odwołaniu gali Celtic Gladiators 27: „Ciężko trenowałem… jestem załamany, że nie mogę zawalczyć w octagonie”

youtube
youtube
Opublikowane 11 marca 2020, 10:59
przez admin
0
0
Brak komentarzy
youtube
youtube

W najbliższą sobotę miała odbyć się gala Celtic Gladiator 27, która oficjalnie została odwołana. Wszystko ze względu na epidemię koronawirusa. Premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe w Polsce. Tym samym odwołane zostało również KSW 53, które odbyć się miało 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Bonus BGC (0-4) miał zmierzyć się z Anglikiem Johnem Painterem (1-12). Po ogłoszeniu, że do walki jednak nie dojdzie postanowił wypowiedzieć się na temat całej sytuacji.

Niestety stało się Gala Celtic Gladiator 27 @celtic_gladiator_ , która miała odbyć się w tę sobotę 14 marca w Bełchatowie ze względu na sytuację epidemiologiczną koronawirusa została odwołana. Bardzo ciężko trenowalem przez okres 4 miesięcy, 3 miesiące siłownia oraz 5 tygodni sporty walki mma …Okres przygotowawczy przed samą walką 2 treningi dziennie od poniedziałku do piątku. Przez okres 5 tygodni w Poznaniu zrobiłem łącznie 50 treningów bokserskich, k1 oraz zapasów. Wiem że praca z trenerami @m.konik , @sliwinskitomek oraz @sedzia_ringowy nie poszła na marne. Byłem bardzo dobrze przygotowany i chciałem przyjechać do Bełchatowa po zwycięstwo. Dziękuję wszystkim partnerom biznesowym oraz osobom , którzy mi pomagali w przygotowaniach do walki 14 marca . Gdy zostanie ustalony kolejny termin gali to Was wszystkich o tym poinformuję . Na następnej gali wyjdę w odzieży z Waszymi logówkami Jestem załamany, że nie mogę w tę sobotę zawalczyć w octagonie. 

https://www.facebook.com/BONUSBGCOFFICIALPROFILE/posts/1109154889419603

Organizacja Celtic Gladiator Poland na swoim profilu na Facebooku wydała komunikat na temat odwołania imprezy.

Z przykrością informujemy, ze federacja Celtic Gladiator z dniem dzisiejszym podjęła decyzję, w oparciu o zalecenia władz, że wydarzenie Celtic Gladiator 27 nie odbędzie w zaplanowanym dotychczas terminie. O nowej dacie eventu poinformujemy po ustabilizowaniu sytuacji w państwie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments