youtube
youtube

W najbliższą sobotę miała odbyć się gala Celtic Gladiator 27, która oficjalnie została odwołana. Wszystko ze względu na epidemię koronawirusa. Premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe w Polsce. Tym samym odwołane zostało również KSW 53, które odbyć się miało 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Bonus BGC (0-4) miał zmierzyć się z Anglikiem Johnem Painterem (1-12). Po ogłoszeniu, że do walki jednak nie dojdzie postanowił wypowiedzieć się na temat całej sytuacji.

Niestety stało się Gala Celtic Gladiator 27 @celtic_gladiator_ , która miała odbyć się w tę sobotę 14 marca w Bełchatowie ze względu na sytuację epidemiologiczną koronawirusa została odwołana. Bardzo ciężko trenowalem przez okres 4 miesięcy, 3 miesiące siłownia oraz 5 tygodni sporty walki mma …Okres przygotowawczy przed samą walką 2 treningi dziennie od poniedziałku do piątku. Przez okres 5 tygodni w Poznaniu zrobiłem łącznie 50 treningów bokserskich, k1 oraz zapasów. Wiem że praca z trenerami @m.konik , @sliwinskitomek oraz @sedzia_ringowy nie poszła na marne. Byłem bardzo dobrze przygotowany i chciałem przyjechać do Bełchatowa po zwycięstwo. Dziękuję wszystkim partnerom biznesowym oraz osobom , którzy mi pomagali w przygotowaniach do walki 14 marca . Gdy zostanie ustalony kolejny termin gali to Was wszystkich o tym poinformuję . Na następnej gali wyjdę w odzieży z Waszymi logówkami Jestem załamany, że nie mogę w tę sobotę zawalczyć w octagonie. 

Niestety stało się 😭 Gala Celtic Gladiator 27 @celtic_gladiator_ , która miała odbyć się w tę sobotę 14 marca w…

Publiée par BONUS BGC sur Mardi 10 mars 2020

Organizacja Celtic Gladiator Poland na swoim profilu na Facebooku wydała komunikat na temat odwołania imprezy.

Z przykrością informujemy, ze federacja Celtic Gladiator z dniem dzisiejszym podjęła decyzję, w oparciu o zalecenia władz, że wydarzenie Celtic Gladiator 27 nie odbędzie w zaplanowanym dotychczas terminie. O nowej dacie eventu poinformujemy po ustabilizowaniu sytuacji w państwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj