Bokser pobił byłą dziewczynę. Kobieta musiała przejść operację. Grozi mu 10 lat więzienia.

Fot. Tom Schwarz, mat. prasowe
Opublikowane 8 czerwca 2020, 00:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Tom Schwarz, mat. prasowe

Do zdarzenia miało dojść 31 maja na parkingu przed pizzerią w niemieckim mieście Lostau. Pięściarz Tom Schwarz miał obchodzić tam swoje 26 urodziny.

Bokser w swojej sportowej karierze stoczył 27 walk, 18 z nich wygrał przez nokaut. Pięściarz przegrał jedynie w czerwcu 2019 w Las Vegas, kiedy to w drugiej rundzie położył go na deski Tyson Fury.

W urodzinowej imprezie Niemca udział miało brać 20 osób. Wewnątrz lokalu wywiązała się bójka. Schwarz wyszedł na zewnątrz, a za nim jego była dziewczyna. Tam pięściarz miał uderzyć kobietę.

Po wszystkim musiała ona udać się do szpitala i przejść operację. Cała sprawa została zgłoszona 2 czerwca. Śledztwem zajmuje się policja z Magdeburga.

Kiedy informacja o tym co się wydarzyło pojawiła się w sieci, sportowiec usunął swoje konto na Facebooku oraz skasował wszystkie wpisy na Instagramie. Z 26-latkiem w żaden sposób nie można się skontaktować oraz uzyskać jakikolwiek komentarz w tej sprawie.

Jeśli okaże się, że pięściarz naprawdę pobił kobietę, grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wobec mężczyzny konsekwencje wyciągnęła także grupa promotorska SES Sports Events. Schwarz został zawieszony oraz musiał oddać klucze do siłowni w Magdeburgu.

Po pierwszych informacjach natychmiast zawiesiliśmy Toma i zablokowaliśmy mu dostęp do siłowni. Obowiązuje to do momentu ostatecznego wyjaśnienia incydentu. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia dalszych działań – przekazał rzecznik Hawerkamp.

Źródło: Interia, TVP Sport, Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments