fot. Materiały prasowe / Instagram

Andrzej Kostyra, polski dziennikarz i komentator sportowy postanowił odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Nagranie pojawiło się na kanale YouTube, a wideoblog tworzony jest dla „Super Expressu”.

Andrzej Kostyra odpowiedział na nurtujące pytanie, mianowicie – która organizacja płaci więcej, KSW czy też FAME MMA. Ostatnimi czasy co raz głośniej było o tym, że to właśnie FAME MMA płaci najlepiej ze wszystkich polskich organizacji. Dziennikarz postanowił podzielić się informacjami, które posiada.

„Czy w FAME MMA płacą więcej niż w KSW?”

No nie, dajcie spokój. Zdecydowanie więcej płaci KSW. Nawet przed tym programem, jak zadaliście te pytanie to zadzwoniłem do ludzi z KSW i MMA i rozmawiałem z Maćkiem Kawulskim. On mówi, że już kilka lat temu pękła u nich granica półtora miliona złotych. Chodzi o transmisje PPV i zawodnicy mieli jakiś tam procent ze sprzedaży.

Jak komentuje dziennikarz – to jest po prostu przepaść.

Jeśli chodzi o FAME MMA jest to nadal pół miliona nie przekroczone. O tym zapewniali mnie współwłaściciele FAME MMA – Wojciech Gola i Krzyszotf Rozpara. To jest po prostu przepaść. Jest KSW, które jest najsilniejsze w Europie i potem reszta, FAME MMA jest drugie w tabeli.

Następnie dziennikarz powiedział o planach FAME MMA na organizację gali na Stadionie Narodowym. Twierdzi, że organizacja jest w stanie zapełnić cały stadion.

Przeczytaj również:

Źródło: Andrzej Kostyra / YouTube / Super Express

POLUB NAS NA FACEBOOKU

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj