fot. KSW

Walka dwóch debiutantów otworzy sobotnią galę KSW54. Sebastian Rajewski (8-5) zmierzy się Armenem Stepanyanem (6-3) w limicie kategorii lekkiej.

Sebastian Rajewski ma na swoim koncie 13 walk z czego 8 zwycięskich. Zawodową karierę MMA rozpoczął w 2014 roku, dwoma walkami i zniknął ze sceny MMA na 2 lata.. Swoje walk zawodnik na co dzień trenujący w Rajewski Team/Czerwony Smok przeplatał dobrymi i słabszymi zwycięstwami i po zawodowych walkach na koniec 2018 roku miał bilans (4-5). Rajewski z przytupem zakończył 2019 roku z 3 zwycięstwami, 2 efektownymi po nokautach wysokimi kopnięciami. Ostatnią walkę stoczył w maju tego roku i ponownie wysokim kopnięciem znokautował kolejnego rywala – Mariusza Mazura. Do swojego debiutu w KSW Rajewski wychodzi na fali 4 zwycięstw z rzędu w tym 3 po efektownych high-kickach co jest jego najgroźniejszą bronią.

Armen Stepanyan swoją karierę w zawodowym MMA podobnie jak Sebastian zaczął w 2014 roku. Na 9 zawodowych walk 24-latek z Armenii wygrał 6 i ma na koncie 2 zwycięstwa z rzędu. Zawodnik trenujący na co dzień UFD Gym, bardzo dobrze czuje się w parterze i często pojedynki przenosi do tej płaszczyzny. Ostatnią walkę Stepanyan stoczył w grudniu ubiegłego roku i przez TKO w 3 rundzie pokonał Aleksandora Mitidze.

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ

Faworytem starcia jest bardziej doświadczony Polak, który bardzo dobrze czuje się w stójce i tam potrafi nokautować swoich rywali. Ormianin z pewnością będzie szukał walki w klinczu i okazji sprowadzenia do parteru. Nasz typ Rajewski TKO.

Kursy na galę KSW 54 dostępne tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj