Michał Kita odpowiada Bedorfowi – „Karolcia się obraziła?”

1
Fot. Michał Kita, mat. prasowe

Przed sobotnią walką na KSW54 faworytem starcia był Michał Andryszak. Jak się okazało to Michał Kita potężnie znokautował swojego rywala.

Po efektownym zwycięstwie i udanym rewanżu na Michale Andryszaku (20-9) Michał Kita (20-11-1) w ostrych słowach w wywiadzie dla KSW zaraz po walce powiedział, że bierze na cel dwóch kolejnych rywali – Karola Bedorfa i Damian Grabowskiego! 

Ciekawe, jakich wymówek będą szukać teraz te pi*dy, Bedorf i Grabowski, żeby ze mną nie zawalczyć – powiedział zaraz po zakończonej walce Kita.

Na te słowa odpowiedział Karol Bedorf, który w mediach społecznościowych napisał „Przez 20 lat mojej kariery sportowej, nigdy mojego przeciwnika nie nazwałem pizdą, z szacunku do drugiego sportowca… to co dziś powiedziałeś świadczy o tym jak bardzo Cie boli głowa po moim highkicku… nie zniżę się do Twojego poziomu, więc gratuluję wygranej, ciesz się nią dopóki Ci zdrowie pozwoli

Michał Kita w czwartek w programie Oktagon Live został zapytany o całą wymianę zdań pomiędzy zawodnikami.

Ojejciu, Karolcia się obraziła i teraz będzie powód, żeby nie podjąć wyzwania? Słuchajcie, popatrzcie, jakich czasów dożyliśmy – ja się muszę tłumaczyć za kogoś, kto się nie chce ze mną bić i nie chce przyjmować wyzwań.

Nie mam problemu – jeden, drugi niech powiedzą, że po prostu nie interesują ich walki o najwyższe cele, nie czują się dobrze. I jest okej. Ale, wiesz, w mediach każdy z nich mówi „będę walczył z każdym”. No to mówię: „sprawdzam” – powiedział Kita.

Źródło: lowking.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Michał Kita odpowiada Bedorfowi – „Karolcia się obraziła?” Facebook Twitter Pinterest WhatsApp Poprzedni artykuł‚W pierwszej rundzie będzie spier**lał, a ja muszę go pier**lnąć’ – Najman o walce z Don Kasjo Przemek Krautz […]