Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Conor McGregor weźmie udział w wyścigu! “Kiedy się angażuję, zawsze trenuję i planujemy wygrać!”

Opublikowane 7 września 2020, 15:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Conor McGregor

Conor McGregor bardzo często w mediach społecznościowych dodaje zdjęcia i nagrania na charakterystycznym rowerze wodnym. Wszystko to jest treningiem przed zawodami, które będą miał miejsce 12 i 13 września w Monako!

Akcja organizowana jest przez fundacje charytatywną, która została założona w 2012 roku przez Charlene, księżną MonakoFondation Princesse Charlène de Monaco  zajmuje się promowaniem zasad bezpiecznego zachowania w wodzie i nauką udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Projekt wspiera Conor McGregor, który weźmie udział w wyzwaniu!

Były mistrz UFC, który już trzeci raz zakończył swoją karierę w MMA obrał sobie teraz nowy cel!

McGregor musi jak najszybciej dojechać na rowerze wodnym z Calvi (Korsyka, Francja) do Monako. W zawodach wezmą udział dwie czteroosobowe drużyny, które będą musiały pokonać dystans 180 km!

Celem wyścigu wytrzymałościowego, który odbędzie się w dniach 12-13 września, jest podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w wodzie.

Irlandczyk trenował dzień i noc, aby mieć pewność, że będzie w stanie wziąć udział w tym wyścigu.

fot. Facebook

Przyznał, że udział w imprezie charytatywnej jest „zaszczytem i wyzwaniem”.

Były mistrz UFC powiedział: „Dołączenie do drużyny księżniczki Charlene w Marathon Endurance Race to zarówno zaszczyt, jak i wyzwanie. Kiedy się angażuję, zawsze trenuję i planujemy wygrać!

„Fundacja Księżniczka działa w ponad 30 krajach na rzecz promocji sprawności i bezpieczeństwa w sportach wodnych. Doceniam wsparcie i zachętę, jakie otrzymałem w Monako”.

Conor McGregor być może powróci do UFC, aby ponownie zawalczyć z Chabibem Nurmagomedowem. Conor w styczniu wygrał swoją ostatnią walkę w UFC z Donaldem Cerrone, którego pokonał w zaledwie 40 sekund!

Źródło: TheSun

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO