Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

“Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a…” – Joanna Jędrzejczyk o debiucie Gamrota

Fot. Mateusz Gamrot i Joanna Jędrzejczyk
Opublikowane 18 października 2020, 13:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Mateusz Gamrot i Joanna Jędrzejczyk

Mateusz Gamrot stoczył pierwszą walkę w największej organizacji MMA na świecie. Niestety zakończyła się ona pierwszą porażką w karierze Polaka.

Gamer ma na swoim koncie 17 zwycięstw i 1 porażkę. Po ostrej wojnie z Kutateladze o wyniku zdecydowała niejednogłośna decyzja sędziów

Po walce sam wygrany przyznał, że to nie on powinien zostać zwycięzcą, a jego rywal – Mateusz Gamrot. Podobne komentarze pojawiły się od wielu osób związanych z MMA, w tym m.in. od Jana Błachowicza, innego zawodnika UFC Jorge MasvidalaJurasa, Normana Parke, Marcina Wrzoska, oraz wielu innych zawodników, nie tylko z Polski.

SPRAWDŹ PRZEBIEG CAŁEJ WALKI GAMROTA:

UFC: Mateusz Gamrot przegrywa z Guramem Kutateladze przez niejednogłośną decyzję.

Po walce głos zabrała również była mistrzyni organizacji – Joanna Jędrzejczyk, która pogratulowała Gamrotowi debiutu w UFC.

Piękny debiut Mateusz! Głowa do góry. “Nie przegrywa ten, któremu się nie udaje, przegrywa ten, który się poddaje”! Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a debiut dla UFC był w pełni zasłużony. Będzie boleć i gryźć, ale znając Ciebie, wrócisz jak głodne zwierzę. Wracaj do nas Mistrzu! #dumnizawsze – napisała na swoim instagramie JJ. 

3 walki w trzy miesiące, ogrom pracy, poświecenia, odpoczywaj! – dodała.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO