wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaUFC"Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a..." - Joanna Jędrzejczyk...

„Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a…” – Joanna Jędrzejczyk o debiucie Gamrota

Fot. Mateusz Gamrot i Joanna Jędrzejczyk

Mateusz Gamrot stoczył pierwszą walkę w największej organizacji MMA na świecie. Niestety zakończyła się ona pierwszą porażką w karierze Polaka.

Gamer ma na swoim koncie 17 zwycięstw i 1 porażkę. Po ostrej wojnie z Kutateladze o wyniku zdecydowała niejednogłośna decyzja sędziów

Po walce sam wygrany przyznał, że to nie on powinien zostać zwycięzcą, a jego rywal – Mateusz Gamrot. Podobne komentarze pojawiły się od wielu osób związanych z MMA, w tym m.in. od Jana Błachowicza, innego zawodnika UFC Jorge MasvidalaJurasa, Normana Parke, Marcina Wrzoska, oraz wielu innych zawodników, nie tylko z Polski.

SPRAWDŹ PRZEBIEG CAŁEJ WALKI GAMROTA:

UFC: Mateusz Gamrot przegrywa z Guramem Kutateladze przez niejednogłośną decyzję.

Po walce głos zabrała również była mistrzyni organizacji – Joanna Jędrzejczyk, która pogratulowała Gamrotowi debiutu w UFC.

Piękny debiut Mateusz! Głowa do góry. „Nie przegrywa ten, któremu się nie udaje, przegrywa ten, który się poddaje”! Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a debiut dla UFC był w pełni zasłużony. Będzie boleć i gryźć, ale znając Ciebie, wrócisz jak głodne zwierzę. Wracaj do nas Mistrzu! #dumnizawsze – napisała na swoim instagramie JJ. 

3 walki w trzy miesiące, ogrom pracy, poświecenia, odpoczywaj! – dodała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze