Fot. Poznańscy policjanci zrobili wycieraczkę do butów z koszulki Legii Warszawa

W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu funkcjonariusze zrobili sobie wycieraczkę z koszulki Legii Warszawa. Komendant zlecił wyjaśnienie tej sprawy.

Do skandalicznej sytuacji doszło na posterunku przy ulicy Szylinga 2. Co ciekawe, koszulka leżała pod drzwiami do wydziału odpowiedzialnego m.in. za bezpieczeństwo w czasie spotkań piłkarskich. 

Policjant jest urzędnikiem, dla którego nie powinny mieć znaczenia barwy klubowe, przynależność polityczna czy jakiekolwiek poglądy wyznawane przez drugą osobę – powiedział rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji Mariusz Sokołowski w rozmowie z dziennikarzami Polsat News.

Zdjęcie zostało wykonane kilka tygodni temu, przez jednego z funkcjonariuszy. Jako, że na korytarzy nie ma monitoringu, nie wiadomo jak długo koszulka znajdowała się pod drzwiami.

Wśród policjantów którzy zabezpieczają imprezy sportowe, na pewno są też tacy, którzy nie potrafią powstrzymać swoich emocji. Dowodzący powinni niwelować emocje policjantów, którzy sympatyzują z określoną grupą kibiców – stwierdził były policjant Andrzej Mroczek.

Żaden z policjantów oddziału nie zamierzał skomentować tej skandalicznej sprawy.

Źródło: Polsat News

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj