Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Szadziński przed Genesis: “Stałem wiele lat na bramkach. Biłem się z kilkoma na raz…”

Genesis
Opublikowane 22 października 2020, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
KSW / Gracjan Szadziński po walce z Marianem Ziółkowskim
fot. screenshot / KSW / Gracjan Szadziński po walce z Marianem Ziółkowskim / Facebook

Znany z KSW autor brutalnych nokautów, Gracjan Szadziński stanie do walki na gali Genesis. Rywalem Polaka w piątek 23 października będzie Czech, Jan Siroky. Starcie odbędzie się w limicie do 73 kilogramów. Szadziński według analityków jest faworytem tego starcia.

Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV, dostęp wykupisz tutaj.

Rywalem zawodnika Berserkers Team będzie zawodnik pochodzący z Czech, Jan Siroky. Zawodnik z Ostrawy stoczył do tej pory w formule MMA aż 20 pojedynków. Jedenaście z nich kończyło się nokautem. Siroky ma również swój epizod w boksie oraz kickboxingu, gdzie stoczył łącznie 10 walk.

Szadziński udzielił wywiadu na konferencji przed jutrzejszą galą. Na pytanie zadane przez jednego z dziennikarzy, czy uważa, że walki na gołe pięści to cofnięcie się w rozwoju odpowiedział:

“Nie uważam, że walki na gołe pięści to cofnięcie się w rozwoju. To było, jest i będzie zawsze. Nawet jak byłem mały to byłem strasznie agresywnym dzieckiem. Biłem się non stop. Przestałem wiele lat na bramkach, też się biłem non stop na gołe pięści i to nie tylko z jedną osobą, a nawet z kilkoma na raz. Taka jest nasza natura, jesteśmy stworzeni do walki.” – zaznaczył Gracjan.

GENESIS: Marcin „Różal” Różalski vs. Josh Barnett

  • Dostęp do transmisji w cenie: 40 zł

GENESIS – WYKUP LEGALNY DOSTĘP

W walce wieczoru gali Genesis zobaczymy Marcina “Różala” Różalskiego, który po trzech latach wraca do klatki. Zawalczy on z weteranem organizacji UFC – Joshem Barnettem. W co-main evencie starcie w kategorii do 65 kg – Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik.

Przeczytaj również: Genesis: Różal vs. Barnett – dostęp do gali. Gdzie oglądać? O której transmisja? Karta walk i informacje.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments